/Mladost i Višnjevac uspješni kao domaćini, Radnički kao gost DVA POGOTKA DARIJA JOZIĆA
mladost đs

Radnički se pobjedom u Bošnjacima poravnao na vrhu s Olimpijom i Slavoncem. Kuzevski je donio pobjedu Višnjevcu, Mladost ostavila Borince bez bodova na otvaranju sezone.

2 31.08.2019 17:30 Osijek Olimpija – Otok 5:0

Današnja utakmica je bila jako čudna. Prvo poluvrijeme je pripalo gostima koji nisu poveli samo zahvaljujući našem golmanu. Nismo imali dobar pristup utakmici, ali smo se u drugom poluvremenu konačno pokrenuli i zaigrali kako znamo, zabili golove i stvorili još nekoliko prilika. Gostima čestitke na prikazanoj igri i sretno u nastavku prvenstva. Čestitam i mojim momcima jer je ovo prva povijesna pobjeda u MŽNL – Ivan Denić Mladost
Nepisano nogometno pravilo – promašili smo dosta prigoda u gostima pa u pravilu dođe kazna. Kad gubimo  1:0 ne shvaćamo da se ne trebamo raspadati jer smo trkački i motivacijski dobri i ne bi trebalo biti problema. Moramo biti agresivniji, odlučniji i hrabriji i bit će bolje. Ukoliko ova ekipa zadrži rad na ovom nivou igrat će sve bolje i bolje i nadam se da će nam se i sreća osmjehnuti. Čestitam Mladosti na pobjedi, idemo dalje raditi bez obzira na stanje na ljestvici – Hrvoje Bušić Borinci

1

Otvorena utakmica s obje strane, bilo je jako važno pobijediti da vratimo mir u kuću. Iskoristili smo svoju šansu, oni nisu. Psihološki teška utakmica. Čestitke mojim igračima koji su odradili maksimalno i dali sebe – Josip Tomas Višnjevac

Prava prvenstvena utakmica, obostrano s puno angažmana. Domaćin sretniji i spretniji te na kraju zasluženo pobijedio iako ne bi bilo nezasluženo da je bilo neodlučeno. Kad se u gostima ne zabije gol teško je očekivati nešto više od poraza. Smatram da još nismo na 100% i da imamo još rezerve i kako ćemo biti bolji što prvenstvo bude odmicalo – Miroslav Buljan Šokadija

2

Zaslužena pobjeda gostiju koji su kaznili sve naše greške. Mi smo imali svoje prilike, nešto zabili, nešto golman obranio. Teško vrijeme, ali zanimljiva utakmica, bilo je obostrano dosta šansi. Puno golova primamo, dali smo pet golova u dva kola, a nemamo niti jedan bod. Od 4 gola tri smo im poklonili, ovo je ipak rang u kojemu protivnik kažnjava svaku pogrešku. Okrećemo se Babinoj Gredi i pokušat ćemo nešto popraviti – Drago Trojan Zrinski

Ponovo smo rano poveli, zabili još jedan do odmora, promašili dvije prigode kao i domaćin. Na otvaranju drugog dijela postižemo još dva pogotka pa smo malo stali s igrom što je domaćin iskoristio i postigao dva pogotka. Čestitam svojim dečkima na trudu i dobroj utakmici po visokoj temperaturi. Bili smo bolji za ta dva pogotka – Andrija Besek Radnički