/Mladost (SĐ) uvjerljiva protiv Borca KOMPLETIRANO JE 14.KOLO MŽNL OSIJEK-VINKOVCI
IMG_5115

Kompletirano je 14.kolo MŽNL OSIJEK-VINKOVCI. Odigrala su se dva susreta između ekipa Mladosti i Borca, te drugi susret između Šokadije i Slavonca.

Domaća Mladost je ugostila Borac i uvjerljivo slavila sa 4:1. Domaćin je poveo sa 1:0 pogotkom Ivana Barišića u 20.minuti, 8 minuta poslije isti igrač iz drugog kaznenog udarca povećava na 2:0, 4 minute kasnije Marin Stanušić postavlja rezultat na 3:0, pred kraj prvog poluvremena u 45.minuti gosti smanjuju golom Tomasa Janjičeka. Drugo poluvrijeme je bio samo jedan pogodak, u 51.minuti za domaćina pogađa Mateo Drmić.

Satnica Đakovačka      Mladost (SĐ) – Borac (B) 4:1

Iako je rezultat 4:1, Borac je možda najbolja ekipa koja je ove sezone gostovala u Satnici. Srećom, i moji su napadači danas bili iznimno raspoloženi te su na vrijeme zabili golove. Utakmica prava prvenstvena, obje su ekipe pokazale zašto pripadaju gornjem dijelu tablice. Iako  se krpamo s ozljedama, pokazali smo karakter i zasluženo pobijedili. Čestitam mojim momcima na pobjedi i na zalaganju tijekom utakmice. Okrećemo se idućem kolu i zadnjem gostovanju ove polusezone. Korektnim gostima želim sve najbolje u nastavku natjecanja – Ivan Denić, Mladost.

Prvo da čestitam domaćinu na korektnosti, i publika i igrači. Suci na visini zadatka iako bi neko rekao ovaj je lud dva penala je svirao domaćinu, opravdano. Rezultat previsok za ono što se vidjelo na terenu, mi bolji, a domaćin da 4 gola iz jedne šanse. To ne umanjuje njihovu pobjedu. Mi smo odigrali odlično, nismo iskoristili naše šanse, a napravili smo dvije gluposti koje nas su koštale utakmice. Žao mi je igrača jer su uložili puno truda ovu polusezonu, igraju dobro ali pravimo neke greške koje nas već 4-5 put puno koštaju. Dolazi nam Olimpija zadnje kolo i tu bi trebalo da zaokružimo sa 3 boda, po meni jednu dobru polusezonu. Čestitke domaćinu na 3 boda – Zoran Stamenić, Borac.

Mladost-Borac

Susret Šokadije i Slavonca otišao je na stranu domaćina, domaćin je slavio sa 3:1. Domaćin je poveo autogolom u 18.minuti, gost je nakon 7 minuta izjednačio golom Damira Šera. Drugo poluvrijeme Mato Petričević u samo 4 minute odveo Šokadiju do pobjede, prvo je pogađao u 62.minuti a zatim u 66.minuti iz kaznenog udarca,do kraja rezultat se nije mijenjao.

Babina Greda      Šokadija – Slavonac (K) 3:1

Odlična utakmica u kojoj su gledatelji mogli uživati, velika pobjeda protiv odlične ekipe gostiju koja u svojim redovima ima jako dobrih i brzih individualaca. Dobro smo otvorili utakmicu i brzo poveli i kad smo trebali postići drugi gol gosti su izjednačili. U drugom poluvremenu smo pojačali pritisak na gol gostiju i postigli dva zgoditka iako je protivnik prijetio iz kontranapada i imali prilike za postići gol ali smo se uspjeli obraniti. Čestitke mojim igračima na fantastičnoj borbenosti i zalaganju, a odličnoj ekipi Slavonca na fer i korektnoj igri Irfan Islami, Šokadija.

Jedna teška gostujuća utakmica, čestitam gostima na pobjedi i još više bi čestitao mojim momcima na igri i na disciplini, jer evo u 14.kola nikada se nisam požalio na suce, ali danas stvarno, da budem umjeren sudački kriterij nije bio ni blizu jednak, nismo imali šanse nikakve. Na ponašanje domaćina nemam nikakav prigovor, sve korektno sa njihove strane, hvala im na tome – Andrej Kerić, Slavonac.