/Mladost (SĐ) odradila rutinski zadnje kolo KOMPLETIRANO JE ZADNJE KOLO OVE JESENI U MŽNL OSIJEK - VINKOVCI
IMG_5189

Kompletirano je i zadnje kolo ove jeseni u MŽNL Osijek – Vinkovci. Jučer (1.12.2019) odigrane su 4 utakmice, Valpovka je pobjedom potvrdila titulu jesensku prvaka, Radnički iz Mece odigrao neriješenim rezultatom protiv Šokadije, a danas je Mladost iz Satnice Đakovačke gostovala u Kuševcu kod ekipe Torpeda, pobjedom su preskočili Radnički (M) na tablici i prezimit će kao drugoplasirani.

Problemi za ekipu Torpeda, Torpedo će ove zime biti na dnu tablice, iznad će ostati Zrinski, Borinci, Višnjevac i Olimpija, svi su na 2 boda razlike, biti će zanimljivo pratiti sljedeću polusezonu borbu za opstanak, kao i borbu za vrh tablice, gdje su tri ekipe u 5 bodova, što nije nedostižno. Valpovka kao jesenski prvak, te Mladost (SĐ) i Radnički iz Mece.

Gosti iz Satnice su poveli u 5.minuti golom Marina Stanušića, minutu kasnije strijelac je bio Ivan Barišić, a samo 7 minuta kasnije gost je mogao već slaviti, pogodak je postigao Neven Grbeša, u 36.minuti Josip Milardović je smanjio rezultat na 3:1. Drugo poluvrijeme gost je postigao pogotke u 74.minuti i 84.minuti, strijelac je bio nezaustavljivi Neven Grbeša, te 4 minute kasnije Ivan Radnić je postavio konačan rezultat na 6:1.

Kuševac      Torpedo – Mladost (SĐ)      1:6

Vrlo kratko i vrlo jasno, ubili su nas ljudi, čestitam im na pobjedi – Goran Uzelac, Torpedo.

Čestitam mojim dečkima ne samo na današnjoj pobjedi, nego na cijeloj polusezoni. Današnje predstava moje ekipe bila je dokaz samo kako smo igrali cijele godine. Skidam im kapu i zahvaljujem na svom uloženom trudu tijekom godine. Moram reći da sam stvarno ponosan na svoje momke, ove smo godine osvojili naslov i kup, plasirali se u viši rang gdje imamo vrlo zapaženu ulogu, uz sve, za to su ipak najzaslužniji oni. Kao nagrada za sve to je današnja pobjeda za prezimljavanje na drugom mjestu što je ogroman uspjeh. Na kraju bi još htio čestitati Valpovci na osvojenom jesenskom naslovu, a današnjem domaćinu želim sve najbolje u nastavku prvenstva. Svim Sportalovim čitateljima želim sve najbolje za predstojeće blagdane – Ivan Denić, Mladost SĐ.

d4

Četvrtoplasirani Dilj gostovao je u Jarmini i uzeo vrlo važna tri boda, Dilj se nalazi na četvrtom mjestu sa 28 bodova. Dilj je došao do pobjede zahvaljujući Marku Terziću koji je postigao pogodak u 68.minuti.

Jarmina        Borinci – Dilj      0:1

Zaslužena pobjeda Dilja u kojoj smo mi imali svoje prilike koje nismo uspijeli realizirati, kazna nam je stigla predkraj utakmice. Čestitam svojim igračima na zalaganju i uloženom trudu, međutim realno i objektivno Dilj je kvalitetniji i zasluženo pobjedio – Milan Janković, Borinci.

Mislim da je pobjeda potpuno zaslužena, prvo poluvrijeme i nije bilo posebno igre, bilo je rastrgano i nervozno, imali su jednu postotnu šansu kod 0-0, ali drugo poluvrijeme smo se konsolidirali, nismo dali domaćinu da centar prijeđe i mislim da smo potpuno zasluženo pobjedili, uz to smo promašili 4-5 izglednih situacija. Moram naglasiti, poništen nam je čist, regularan gol. 30 godina sam u nogometu, ali nikad u svom životu nisam vidio da pomoćni sudac nijednu odluku nije donjeo, u 90 minuta nijednu odluku, nijedan aut, ništa u našu korist, sramotno suđenje od prvog pomoćnog, čovjek je lakrdiju radio, ali sve u svemu bili smo bolja momčad i zasluženo pobjedili – Dejan Pavličić, Dilj.

d3

Susret Višnjevca i Darde je bio vrlo važan za obje ekipe, ipak domaćin je bio bolji i ostavio tri boda koja su ga odmakla od samog dna ljestvice. Sve se odvilo u prvom poluvremenu, domaćin je poveo u 19.minuti pogotkom Ante Tomasa, u 26.minuti Branko Mihaljević jer postavio 2:0, gosti su smanjili u 29.minuti preko Božidara Marijanca, a minutu kasnije Zvonimir Lendić je postavio konačan rezultat na 3:1.

Višnjevac     Višnjevac – NK “Darda”     3:1

Prvo od srca čestitam dečkima što su izgurali ovu polusezonu do kraja, bez obzira što ih je bilo malo, bili su srčani, borbeni, zaslužili su ove bodove svojim pristupom, voljom i željom. Idemo se konsolidirali, malo pojačati, pripremiti za polusezonu i osigurati sigurni ostanak u ligi. Suđenje vrlo dobro, nema se šta prigovorit – Miroslav Čelar, Višnjevac.

Zaslužena pobjeda Višnjevca, bili su bolji pogotovo u prvom poluvremenu, iskoristili su svoje šanse, čestitam im na osvojenim bodovima. Svi odlazimo na pauzu pa ćemo u drugom dijelu prvenstva pokušati se bolje pripremiti, pojačati da bi uspijeli zadržati status u međužupanijskoj ligi – Toni Šarić, Darda.

d2

Zrinski pobjedom prestigao Torpedo i ostavio ga na dnu tablice. Gost je poveo u 13.minuti, strijelac je bio Krešimir Jurić, domaćin izjednačava iz kaznenog udarca u 37.minuti, strijelac je Stjepan Naglić, a isti igrač donosi sva tri boda domaćinu u 70.minuti.

Bošnjaci     Zrinski – Otok     2:1

Osvojili smo danas tri jako važna boda i zadržali priključak s ekipama iz donjeg dijela tablice.Nije to bila posebno lijepa utakmica, nije bilo ni previše pravih prilika ali mi smo imali puno više opasnih situacija pred protivničkim golom,puno ubačaja nakon kornera i pokazali smo više želje i zasluženo pobjedili.Gosti su mislim iz jednog jedinog udarca u okvir gola postigli gol i poveli.Mi smo izjednačili iz kaznenog udarca golom S.Naglića a isti je igrač postigao i pobjedonosni gol nakon jednog prekida glavom,za konačnih 2:1.Utakmica korektna, gostima sretno u nastavku prvenstva – Drago Trojan, Zrinski.

Izgubili smo 2:1, nakon našeg vodstva kreću gospoda u crnom, koja je cijena ovoga gospodo, nek vas je sramota, domaćin se raduje, radujte se dečki – Željko Grgić, Otok.