Mladost Nada plasirala se u šesnaestinu finala Kupa NS BBŽ

Danas pred 50-ak gledatelja u Hrastovcu nogometaši Mladosti Nade ugostili su na svom terenu ekipu Steve Škreblina. Uvjerljivim rezultatom 6:1 prošli su u šesnaestinu finala Kupa Bjelovarsko-bilogorske županije!

Potpunu prevlast u prvom poluvremenu imali su Mladostaši jer su u samo 45. minuta igre zabili čak četiri gola. Pobjednički niz započeo je Ivan Mandić u 12. minuti susreta, a zatim su ga slijedili Šplajt (20.) i Barišić (27.) s po jednim pogotkom. Mandić je na početku drugog poluvremena nastavio fantastično igrati te je još jednom zatresao Jošćakovu mrežu, a jednako dobar je bio Rubinić s Također po dva gola.

Momčad trenera Škreblina svoje akcije nije uspjela realizirati sve do samoga kraja utakmice kada se pojavljuje Stipan Klarić u 86. minuti te zabija jedini zgoditak za Lastu.

Sve u svemu, odličan početak Kupa Bjelovarsko-bilogorske županije. U iščekivanju smo nastavka faze natjecanja te se veselimo uzbudljivim nogometnim minutama!

Fotografije: Facebook/NK Mladost-Nada Hrastovac; Hrvatski nogometni savez