Mladost minimalno protiv Međimureca, remi Belja i Poleta

Prošli vikend Baranjski drugoligaši odigrali su sedmo kolo nakon kojeg Vardarac i dalje drži vrh ljestvice.

Mladost je na svom terenu minimalno pobijedila Međimureca rezultatom 3-2. Niko Grgić, Adrian Šanta i Domagoj Jagetić donesli su trostruku prednost domaćinu u prvom dijelu, u drugom dijelu Igor Viljevac sa dva pogotka vraća goste u igru ali za izjednačujući pogodak nije bilo više snage. Od 56. minute gosti su igrali s igračem manje zbog izravnog crvenog kartona kojeg je zaradio Aleksandar Kovač. Petlovac je na svom terenu pobijedio Napredak rezultatom 3-1. Hainrich Mesar bio je dva puta precizan s bijele točke, a njegov prezimenjak Ivan Mesar dodao je još jedan iz igre za domaćina, a jedini pogodak gostiju djelo je Roberta Zaboša. Jovan Lazić je na svom terenu pobijedio Šokadiju rezultatom 2-0. Oba pogotka postigao je Stevan Petrović. Belje i Polet su jedini remizirali u ovom kolu, odigrali su rezultatom 2-2. Damijan Bogdanović doveo je domaće u prednost na otvaranju utakmice, ali pred kraj prvog dijela Bruno Barat vraća stvari na početak. U zadnjoj minuti prvog dijela Belje ostaje s igračem manje zbog dva žuta kartona Antonia Jakubeka. U nastavku i Polet ostaje bez Brune Barata zbog istog razloga. U 63. minuti Marko Lovrenčić dovodi goste u prednost, a četiri minute prije kraja Dino Maleta ostavlja bod kod kuće i postavlja konačan rezultat. Vardarac je na svom terenu svladao Dinamo rezultatom 4-2. Matija Čakalić, Dejan Marković, Dalibor Antolić i Josip Lazar su pogađali za domaćina, dok su za goste pogađali Igor Aničić i Tomislav Kuna. Utakmice između Radničkog i Bratstva i Mladosti (Č) i Columbusa nisu odigrane.