/Mladost iz Privlake povećala razmak nad Borincima STRIJELCI SU BILI RASPOLOŽENI U OVOM KOLU
mladost privlaka

Mladost iz Privlake povećala razmak nad Borincima

2 žnl vi

2 žnl vi tabl

Po oblačnom i kišovitom vremenu i blatnjavom terenu utakmicu su odigrali Croatia i Borinci, a neriješen rezultat od 1:1 je najrealniji. Utakmicu su sudili Ante Kikić iz Starih Mikanovaca, te Dorijan Jurišić i Igor Sabo iz Vinkovaca. Bilo je nazočno oko 150 gledatelja. Strijelac za Croatiju bio je Antun Hudi u 32. minuti, a za Borince Danijel Vasilj u 84. minuti.

ŠD Croatia: Milić, Jagrić (od 70.Ćavar) Hudi, Lučić, D.Farago, Ružolčić (od 82. Brčić), Pavlović, (od 53.Omrčen), P.Farago, Nikolić (od 46. Antolović), Kujadin i Franjić, trener Dražen Rapić.

NK Borinci Jarmina: Dal.Priščan, Rožić (od 56. Vasilj), F.Petrovečki, Dom.Priščan, I.Petrovečki, Culi, Dogan, Smetiško, Ležaić (od 82.Sedlar), Bručić , Netinger (od 61.Čengić). Trener: Zlatko Mihin.

U 32. minuti domaći su poveli poslije slobodnjaka s preko 35 metara i lopta dolazi na 6 metara od gola na glavu Antuna Hudija koji glavom trese mrežu Borinaca. Borinci su izjednačili u 84. minuti kada je domaći vratar Milić ispustio loptu i Vasilju nije bilo teško ugurati je s 5 metara u gol domaćih. U tom trenutku Borinci su imali igrača manje jer je u 67. minuti opravdano isključen David Culi zbog udaranja protnika bez lopte, a Croatia igrača više. Inače domaći su dobili 5 žutih kartona, a gosti 1 žuti i 1 crveni karton.

Vodeća momčad lige iskoristila je kiks Borinaca te pobjedom nad Lovorom povećala svoju prednost. Strijelci za Mladost bili su Pejaković i Milaković.

Mladost iz Cerića odnijela je bodove kod Sloge, utakmica je obilovala pogocima i uzbuđenjima, dva crvena kartona dobili su domaćini, postigli su si i autogol pa su gosti na kraju zasluženo slavili.

Nogometaši Meteora uspjeli su također ostvariti gostujuću pobjedu u Korođu. Iz tabora Slakovčana ogorčeni su na suđenje no očito su odigrali jako dobru utakmicu pa su se sportski izdigli iznad svih nedaća. Poveo je Meteor pogotkom Dikonića nakon udarca iz ugla. U 35. minuti Lazanin zarađuje direktan crveni karton za prigovor. U drugom dijelu Marunček dosuđujue kazneni udarac za domaće , ali legendarni vratar Rudolf Majnović i u poznim godinama brani i čuva vodstvo svoje ekipe. U 65. minuti žute kartone je upario Filaković pa domaći koriste dva igrača više te postižu pogodak za izjednačenje. Nakon toga Meteor kreće u totalnu ofanzivu s dva igrača manje i uspio je na kraju postići dva pogotka. Za 2:1 je zabio Luka Bartolović u 80. minuti, koji prolazi po desnoj strani i gađa mrežu uz desnu stativu, a asistenciju upisuje Marko Vuković. U 85. minuti, Robert Čupić sam ulazi u 16 metara i potvrđuje pobjedu Meteora u gostima. Meteorci su još jednom pokazali kako se brane boje svoga kluba i da su respektabilna momčad.