/Mladi Đakovčani osvojili kup NK GRAFIČAR - HNK ĐAKOVO CROATIA 0 : 0 ( 7 : 8 )11 m
đakovo fb

U finalu kadetskog kupa NS Osijek sastali su se Grafičar Vodovod i Đakovo Croatia, a na kraju su nakon jedanaesteraca uspješniji bili gosti.
FINALE KUP-a NS Osijek KADETI
NK GRAFIČAR – HNK ĐAKOVO CROATIA 0 : 0
( 7 : 8 )11 m
Trener kadeta Filip Ivić:
U čvrstoj i dinamičnoj utakmici domaćin bolje otvara utakmicu i u prvoj minuti imaju zicer, ali odlični Popek brani udarac Rakića. Tada mi dižemo tempo i preuzimamo igru i stvaramo šanse. Nažalost samu utakmicu ne rješavamo ranije i promašujemo par izglednih prilika, pogotovo u drugom poluvremenu. Pobjednik kupa pada s 11m gdje su igrači bili koncentrirani i pobjednik se odlučuje u devetoj seriji. Igračima ne mogu ništa reći nego im čestitati na osvajanju kupa protiv dva protivnika, žutih i crnih.