Mate Ivetić najbolji je igrač 22. kola Druge NL

Zabio je Mate Ivetić boda vrijedan gol za Jadran na gostovanju kog Grobničana, mogao bi se pokazati kao ključan u borbi za ostanak, a svakako će u njoj baš Mate biti jedan od ključnih Šuranovih ljudi. Evo kako su naši čitatelji glasali u izboru najboljeg igrača 22. kola Druge NL:

  1. Mate Ivetić – 8
  2. Allysson – 7
  3. Antonio Radonić – 6
  4. Luka Pisačić – 5
  5. Ajayi Goosness – 4
  6. Marko Guja – 3
  7. Ivan Matiazh – 2
  8. Sedin Ljuca – 2

Trenutni poredak:

  1. Mihael Mladen (Radnik) – 34
  2. Jovan Motika (Bjelovar) – 26
  3. Selmir Mahmutović (Marsonia) – 24
  4. David Žabec (Mladost/Opatija) – 23
  5. Luka Pisačić (Mladost) – 17
  6. Zvonko Pamić (Karlovac) – 17
  7. Igor Lepinjica (Poreč) – 16
  8. Ivan Vargić (Krk) – 16
  9. Mate Ivetić (Poreč) – 15
  10. Ajayi (Opatija) – 15
  11. Ivan Mihaljević (Kustošija) – 15
  12. Max Galić (Ploče) – 15
  13. Tomislav Turčin (Radnik) – 15
  14. Franko Bosančić (Grobničan) – 14
  15. Marko Guja (Kustošija) – 12
  16. Borna Kovačević (Grobničan) – 12
  17. Dražen Pilčić (Grobničan) – 11
  18. Josip Topić (Mladost) – 10
  19. Ivo Vukić (Radnik) – 9
  20. Denis Ceraj (Trnje) – 9
  21. Nikola Pervan (Krk) – 8
  22. Tomislav Gradenić (Radnik) – 8
  23. Mateo Jakšić (Mladost) – 8
  24. Renato Kauzlarić (HD) – 8
  25. Antonijo Ivandić (Marsonia) – 8
  26. Mateo Stanišić (Marsonia) – 8
  27. Karlo Bužanić (Trnje) – 8
  28. Patrick Almeida (Belišće) – 8
  29. Dominik Dubravac (Belišće) – 8
  30. Dino Curać (Grobničan) – 8
  31. Dario Ćato (Marsonia) – 8
  32. Marko Domović (Marsonia) – 8
  33. Josip Čikvar (Bjelovar) – 8
  34. Dino Bognar (Marsonia) – 8
  35. Frano Medić (Ploče) – 7
  36. Filip Crnolatac (Dugo Selo) – 7
  37. Josip Kolar (Trnje) – 7
  38. Joško Rendulić (HD) – 7
  39. Jozef Kuqi (Ploče) – 7
  40. Tomislav Valentić (Marsonia) – 7
  41. Gabrijel Iličević (Bjelovar) – 7
  42. Nikola Rodin (Ploče) – 7
  43. Allysson (Radnik) – 7
  44. Matej Sivrić (Marsonia) – 7
  45. Marko Žulj (Kustošija) – 7
  46. Antonio Azinović (Mladost) – 7
  47. Frane Barbić (Bjelovar) – 7
  48. Nikola Marić (Mladost) – 6
  49. Seth Amoateng (HD) – 6
  50. Ivano Čepo (Ploče) – 6
  51. Nino Stojanović (Bjelovar) – 6
  52. Antonio Radonić (Ploče) – 6
  53. Stjepan Poljak (Belišće) – 6
  54. Karlo Milinović (Krk) – 6
  55. Karlo Darojković (Dugo Selo) – 6
  56. Dmytro Lopa (Mladost) – 6
  57. Oliver Sumić (Poreč) – 6
  58. Silvio Anočić (Belišće) – 6
  59. Slobodan Milanović (Marsonia) – 6
  60. Petar Radoš (Dugo Selo) – 6
  61. Sedin Ljuca (Hrvace) – 5
  62. Ivan Matiazh (Karlovac) – 5
  63. Ivan Al Tharwan (Poreč) – 5
  64. Ivan Lucić (Krk) – 5
  65. Dominik Šuart (Kustošija) – 5
  66. Filip Mendiković (Poreč) – 5
  67. Deni Kakša (Dugo Selo) – 5
  68. Nikola Čepo (Ploče) – 5
  69. Mateo Dunić (Radnik) – 5
  70. Antonio Marić (Trnje) – 5
  71. Dino Curać (Grobničan) –  5
  72. Matija Fintić (Dugo Selo) – 5
  73. Bohdan Mishenko (Radnik) – 5
  74. Baltazar Bogolin (Opatija) – 5
  75. Patrik Srzentić (Grobničan) – 4
  76. Marko Čovo (Hrvace) – 4
  77. Luka Botić (Hrvace) – 4
  78. Josip Barjašić (Dugo Selo) – 4
  79. Josip Mijatović (Bjelovar) – 4
  80. Bojan Knežević (Kustošija) – 4
  81. Kristijan Srbljanović (Mladost) – 4
  82. Mihael Mačković (Radnik) – 4
  83. Sejdin Ljuca (Hrvace) – 3
  84. Patrik Braun (Trnje) – 3
  85. Gordan Bunoza (Karlovac) – 3
  86. Goran Paracki (Karlovac)-  3
  87. Fran Petković (Kustošija) – 3
  88. Duje Ušalj (Grobničan) – 3
  89. Antonio Pejanović (Opatija) – 3
  90. Antonio Matić (Trnje) – 3
  91. Patrik Gujić (H. dragovoljac) – 3
  92. Antun Marković (Karlovac) – 3
  93. Ivor Ribar (Karlovac) – 3
  94. Dan Lugamdžija (Opatija) – 3
  95. Pjero Škarić (Hrvace) – 3
  96. Jabita Akinola (Grobničan) – 3
  97. Sven Opačić (H. dragovoljac) – 3
  98. Toni Barišić (Bjelovar) – 3
  99. Mateo Klenovšek (Krk) – 2
  100. Noa Marinčić (HD) – 2
  101. Goran Šujić (Ploče) – 2
  102. Val Bogolin (Opatija) – 2
  103. Antonio Radonić (Ploče) – 1
  104. Filip Vajdovčić (Kustošija) – 2
  105. Marijan Jukičić (Opatija) – 2
  106. Domagoj Gracin (HD) – 2
  107. Josip Budimir (Karlovac) – 2
  108. Fran Petković (Kustošija) – 2
  109. Luka Kosić (Krk) – 1
  110. Luka Šteko (Karlovac) – 1
  111. Mateo Furijan (Opatija) – 1
  112. Mateo Barać (Hrvace) – 1
  113. Maks Slunjski (D. Selo) – 1
  114. Josip Glavović (Hrvace) – 1
  115. Ivan Jagatić (Karlovac) – 1
  116. Leo Burul (Hrvace) – 1
  117. Markelo Guevra (Kustošija) – 1
  118. Sanin Muminović (Krk) – 1
  119. Ivan Gilić Kuko (Hrvace) – 1
  120. Luka Marić (Opatija) – 1