Martin Sekulić pogodio za slavlje Osijeka II

Druga momčad Osijeka i bez trenera Tolića na klupi igra odlično i niže dobre rezultate, jučer su na svom terenu s minimalnih 1:0 bili bolji od Opatije, a jedini strijelac bio je Martin Sekulić.

OSIJEK II – OPATIJA 1:0

Strijelac: Martin Sekulić (54)

OSIJEK II: Kovačević, Uwem, Stranput, Kuprešak (od 75. Latković), Sekulić (od 75. Beljo), Pudić (od 46. Babin), Hanuljak, Karamatić, Mekić (od 82. Bakula), Benić (od 87. Janušić), Barišić

OPATIJA: Iveša, Jukičić, Ivančić (od 46. Bjelanović), Bogolin (od 68. Fumić), Pejanović, Malinić, Lucić (od 62. Glavaš), Matulja (od 46. Kaplan), Furijan (od 80. Junuzović), Bertoša, Kukoč

Veliki posao napravio je Osijek pobjedom nad Opatijom, skočili su na treće mjesto, još jednom pokazali da se mogu nositi s puno iskusnijim momčadima, potvrdili da u kadru ima materijala i za Bjelicu i nema nikakve dileme da će od ovih momaka njih 4-5 napraviti ozbiljne karijere. Nakon izjednačenih 90 minuta presudio je Martin Sekulić koji je poentirao u 9. minuti drugog poluvremena.