/Marsonia uvjerljiva, Mursa preokretom do 2 boda MUŠKA ODBOJKAŠKA SUPERLIGA
IMG_1819

Marsonia uvjerljiva, Mursa preokretom do 2 boda MUŠKA ODBOJKAŠKA SUPERLIGA

Dva slavonksa muška odbojkaška superligaša uspješno su odradila 11. prvenstveno kolo na domaćim parketima. Marsonia je u jednoj od najvažnijih utakmica sezone bila sjajna, dok je Osijek nažalost prokockao jedan bod na svom terenu, ali je ipak pokazao da nije slučajno vrlo visoko na prvenstvenoj ljestvici.

Marsonia je ugostila Zadar koji se nalazi iza nje na ljestvici i pobjeda je bila imperativ da bi se dodatno odmaknuli od njih. Brođani su odradili sjajan posao i u sva tri seta bili bolja momčadi te zasluženo došli do svoje pete ovosezonske pobjede. Mursa je uz puno muke došla do pobjede nad Varaždinom. Gosti iz Baroknog grada su se predstavili u fantastičnom izdanju u prva dva seta kada su kažnjavali svaku grešku Teppertove momčadi i zasluženo imali 2:0 u setovima. No, nakon toga Mursa pokazuje i karakter i kvalitetu te se vraća iz debelog minusa i na kraju osvaja nova dva boda s kojima ostaje na drugom mjestu.

11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA – OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)
52. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:14,25:13)
53. OK MEDICINAR TRNJE – MOK RIJEKA 0:3 (24:26,19:25,14:25)
54. OK SISAK – OK ROVINJ 3:1 (25:22,22:25,29:27,25:13)
55. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)