/Marsonia i Oriolik prošli u kupu na gostovanjima OMLADINAC I POSAVINA SU UPISALI POBJEDE NA SVOM TERENU
oriolik fb

Natjecanje kupa NS Slaovnski Brod bliži se svome kraju, a glavni favoriti su i u ovome kolu opravdali svoj status te se s gostovanja vratili s pobjedama i prolazom među 6 najboljih momčadi svoga saveza. Marsoniji je vjetar u leđa dao Damir Mirković s dva pogotka, a pridružili su mu se Josip Balentović i MIrza Jašarević za mirnu pobjedu koja je bila izvjesna već nakon prvih 45 minuta kada je gost već imao 3:0.

Oriolik je imao puno teži zadatak jer je momčad Slavonca do samog kraja susreta bila u igri za prolaz. Orioliku su bila potrebna tri vodstva, dva puta je uporni domaćin stizao no treći puta nije mogao. PAtrik Mijić je bio na visini zadatka i zabio dva pogotka za Crvene. Omladinac je protiv SVačića sve brige riješio sredinom prvog dijela kada u razmaku od 4 minute postiže dva pogotka što je bio i konačan rezultat ove utakmice, a Posavina je uvjerljivom pobjedom nad Raketom ušla u probrano društvo trećeligaša i međužupanijskih ligaša.

Danas u Slavonskom BRodu igraju Željezničar i Slavonac iz Bukovlja dok je susret u Oprisavcima odgođen i pomaknut za iduću kalendarsku godinu.

1/8F 08.10.2019 15:30 Kaniža Posavac K – Marsonia 0:4
1/8F 08.10.2019 15:30 Slavonac BS – Oriolik 2:3
1/8F 09.10.2019 16:00 Slavonski Brod HNK Željezničar – Slavonac B -:-
1/8F 08.10.2019 15:30 Gornja Vrba Omladinac GV – Svačić 2:0
1/8F 01.03.2020 15:00 Oprisavci Zadrugar – Tomislav -:-
1/8F 08.10.2019 15:30 Velika Kopanica Posavina – Raketa 4:0