Marsonia gostovala na Maksimiru

Odigrala je ekipa Marsonije danas odličnu utakmicu protiv ekipe Dinamo 2, bez Čanića i Mirkovića krenuli su malo pod dojmom u utakmicu i kapitulirali već u prvom napadu. Dobar udarac domaćeg igrača odsjeda na gredi Memovića, a odbijanac ne prati nitko i Rozić dovodi domaćine u vodstvo.

Nakon toga hvataju igrači Marsonije konce i dobar dio prvog djela stoje bolje na terenu od domaćina, nekoliko odličnih prilika su i propustili ali u 37.minuti kapetan Mišić pogotkom nagrađuje ekipu za dobru igru. Rezultatom 1:1 odlazi se i na poluvrijeme.

U drugom djelu Marsa nastavlja s dobrom igrom dostojnom drugoligaša, pada Marsa tek u završnici kada je trener Ruhek uveo podosta igrača iz omladinskog pogona koji pod pritiskom griješe i svojim pogreškama donose domaćinu pobjedu. Generalka ako je tako možemo nazvati odrađena maestralno bez obzira na krajnji rezultat. (Zlatko Topolovac)