/Mario Vuksanović odlučio derbi 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
polet semeljci

Mario Vuksanović odlučio derbi 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Nogometaši Poleta uspješno su odradili još jednu prepreku i teoretski osigurali zimovanje na vrhu 2. ŽNL Nogometnog središta Đakovo. Nije to bilo uvjerljivo, no pogotkom Marija Vuksanovića sredinom drugog poluvremena upisana su nova tri boda što je i bilo najvažnije za potvrdu da su ove jeseni bili daleko najbolja momčad lige.

Ulogu prvog pratitelja preuzele su Dračice 2:1 pobjedom na gostovanju u Trnavi. Sve zanimljivo dogodilo se u drugom poluvremenu, najprije su Dračice povele pa ostale s igračem manje, nakon toga povećavaju vodstvo a onda primaju pogodak 20ak minuta prije kraja, no unatoč brojčanoj inferiornosti čuvaju prednost i odnose sva tri boda. Jedina neporažena momčad lige nakon 11 kola je Slavonija koja je kliznula na treće mjesto! Bez poraza su, ali su im remiji uzeli masu bodova, ovog vikenda su po šesti put utakmicu završili bez pobjednika, a time mogu biti i zadovoljni s obzirom da su do poravnanja došli u 85. minuti iz kaznenog udarca. Rekordnu pobjedu ovog kola upisao je Rekord koji je u Kondriću s 5:0 nadigrao Jedinstvo, a svi golovi pali su u drugom dijelu. Budućnost je s 3:0 bila bolja od Sloge, a prednost domaćeg terena iskoristio je i Omladinac koji je s 4:2 bio bolji od Vinogradara a po dva gola upisali su Vardić i Sekić. Osim Dračica jedino gostujuće slavlje upisali su nogometaši Hajduka koji su pobjedili Radnički, a zanimljivo, i ovdje su svi golovi pali u drugom poluvremenu od čega je dva za pobjednike postigao Gurdon.