/Marin Ležaić strijelac u uvjerljivoj pobjedi naše reprezentacije POBJEDA NAD KOLUMBIJOM ZA MOGUĆI PROLAZ U DRUGU FAZU
marin ležaić fb socca croatia

Reprezentacija Hrvatske je ostvarila pobjedu koja možda donosi plasman u drugu fazu natjecanja na Socca World Cupu, a za vjerojatni prolaz su demolirali reprezentaciju Kolumbije s 5:0.

Strijelac je među ostalima bio i naš Marin Ležaić koji je zabio treći pogodak i tako pokopao nade Kolumbijaca.

Hrvatska je susret riješila u samo desetak minuta, a suparnika je načeo Vojnović u 14.minuti, pet minuta kasnije Zeko povećao vodstvo, a Marin u 24.riješio sve dvojbe ako ih je uopće bilo.

Posao je s dva pogotka dovršio Škibola u samoj završnici susreta koji je tako donio izglednu, ali ne i sigurnu drugu poziciju u skupini iza Brazilaca koji imaju utakmicu manje protiv Alžiraca, ali bez obzira imaju bolji međusobni omjer s Hrvatskom.

Do kraja turnira u Grupi B moraju se ogledati Turska i Kolumbija te Turska i Alžir pa ćemo ipak morati pričekati zadnji sučev zvižduk na sutrašnjem susretu Alžira i Turske kako bismo saznali konačan rasplet skupine.