/Marin Knežević odlučio derbi 2. ŽNL 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
Sloga podgorač Motičina

Marin Knežević odlučio derbi 2. ŽNL 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE

Proteklog kolo našičke 2. ŽNL bilo je u znaku velikog derbija u Podgoraču u kojem je Sloga bila domaćin do sada na terenu neporaženoj Motičini. Ostalo je tako i nakon ovog kola, golom Marina Kneževića Motičina se stigla do nove pobjede i izjednačili se s domaćinom na vrhu sa po 15 osvojenih bodova koliko ima i Croatia.

Croatia je ostvarila vrlo uvjerljivu 7:1.pobjedu na gostovanju u Nizi, a najzaslužniji za nju je trostruki strijelac Davor Pavlović. Drugi Omladinac, onaj iz Vukojevaca osvojio je gostujući bod u Klokočevcima zahvaljujući Josipu Elingu koji je za 1:1 pogodio u 90. minuti utakmice.

Lukačević u Prevolšek donijeli su pobjedu Iskrici na gostovanju u Jelisavcu, a iz Koške se sa sva tri boda vratila Mladost zahvaljujući jedinom steijelcu Marinu Pastvečku. Da kolo ne prođe u potpunoj dominaciji gostiju pobrinuli su se Zoljan i Željezničar. Prvi su s uvjerljivih 5:2 uz dva gola Mihaela Devalda svladali Zagorac, a potonji uz dvda gola u samo sedam minuta Lilu.