/Malonogometni turnir u Orahovici
mali nogomet

Malonogometni turnir u Orahovici

Malonogometni turnir u Orahovici,  28.po redu , polako se zahuktava. Evo rezultata jučerašnjeg programa:

Nedjelja : 03.01.2016.
16,30 h U – 12
ŠN FEŠK Klesarstvo Kljaić : NK Mladost (2:0 p) 0 : 0
17,00 h U – 14
ŠN FEŠK Zeba Holtz : OPG Rukavina 0 : 4
17,30 h Mjesta-A
Bukvik : Vertigo Orahovica 1 : 3
18,00 h Veterani
Caffe bar Vertigo NK PAPUK : Phoenix 0 : 2
18,30 h Skupina B
Legionari : Čačinčani 2 : 1
19,10 h Skupina A
Džezeri : MNK Internacional 2 : 0
19,50 h Skupina A
Pizza bar Jeronim : MNK Apokalipsa 0 : 1
20,30 h Skupina A
Vallis Aurea : Duhovi 1 : 0
21,10 h Skupina B
Gusto gradnja : BIT Computers 0 : 3 bb

Ekipa Autodijelova Tokić očito je u velikim problemima kada se čak dva puta nisu odazvali na svoje utakmice koje su po rasporedu trebali igrati.Zbog nedolaska na zakazane susrete 28.MNT Zima 2015/16 Orahovica, ekipa Autodijelovi Tokić se DISKVALIFICIRA sa malonogometnog turnira i to zbog nedolaska
u prvom krugu natjecanja protiv Enigme 29.12.2015. godine u 19,10 sati (Enigma : Autodijelovi Tokić) i
u drugom krugu natjecanja protiv Legionara 03.01.2016. godine u 18,30 sati (Legionari : Autodijelovi Tokić).
U skupinu B drugog kruga natjecanja umjesto Autodijelova Tokić, nastupit će ekipa Čačinčani iz Čačinaca kao najbolje plasirana 4. ekipa iz prvog kruga natjecanja.
Odluka donesena 03.01.2016.godine na Organizacijskom odboru – jednoglasno.

Raspored današnjeg dana:

Ponedjeljak : 04.01.2016.
16,30 h U – 10 / ŠN PAPUK : Caffe bar Centar
17,00 h U – 14 / MNK Umjetna : ŠN FEŠK Zeba Holtz
17,30 h U – 14 / Motičani : OPG Rukavina
18,00 h Skupina A / Duhovi : MNK Apokalipsa
18,40 h Mjesta-B / Dolci : Stara Jošava
19,10 h Skupina B / Enigma : Legionari
19,50 h Skupina B / Čačinčani : Caffe bar Tomy i Ljuman
20,30 h Skupina A / Pizza bar Jeronim : MNK Internacional
21,10 h Skupina A / Vallis Aurea : Džezeri
Utorak : 05.01.2016.
16,30 h U – 14 / NK Mladost : NK Sloga
17,00 h U – 12 / ŠN PAPUK : ŠN FEŠK Klesarstvo Kljaić
17,30 h Mjesta-A / Donja Pištana : Zdenci
18,00 h Mjesta-B / Feričanci : Slatko janje Orahovica
18,30 h Skupina B / Legionari : Gusto gradnja
19,10 h Skupina B / Caffe bar Tomy i Ljuman : Enigma
19,50 h Skupina B / BIT Computers : Čačinčani
20,30 h Skupina A / MNK Internacional : MNK Apokalipsa
21,10 h Skupina A / Đezeri : Duhovi
Srijeda : 06.01.2016.
16,30 h U – 10 / ŠN FEŠK CB Aloha : NK Mladost
17,00 h U – 14 / NK Sloga : Motičani
17,30 h U – 14 / ŠN FEŠK Zeba Holtz : NK Mladost
18,00 h Veterani / Phoenix : Najstariji veterani Papuka
18,30 h Skupina A / Pizza bar Jeronim : Vallis Aurea
19,10 h Skupina B / Gusto gradnja : Čačinčani
19,50 h Skupina B / Enigma : BIT Computers
20,30 h Skupina B / Legionari : Caffe bar Tomy i Ljuman
21,10 h Skupina A / MNK Apokalipsa : Džezeri
Četvrtak : 07.01.2016.
16,00 h U – 12 / NK Mladost : ŠN PAPUK
16,30 h U – 14 / OPG Rukavina : MNK Umjetna
17,00 h Mjesta-B / Slatko janje Orahovica : Stara Jošava
17,30 h Mjesta-B / Dolci : Feričanci
18,00 h Veterani / Najstariji veterani Papuka : Caffe bar Vertigo NK PAPUK
18,30 h Skupina A / Vallis Aurea : MNK Internacional
19,10 h Skupina B / Caffe bar Tomy i Ljuman : Gusto gradnje
19,50 h Skupina B / BIT Computers : Legionari
20,30 h Skupina B / Čačinčani : Enigma
21,10 h Skupina A / Pizza bar Jeronim : Duhovi

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana MŽNL. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.