Lukačić četvorkom odveo Našk do finala Kupa

Nogometaši Naška prvi su izborili finale Kupa nogometnog središta Našice nakon što su u polufinalu uvjerljivo nadigrali momčad Đurđenovca, a prvo ime polufinala bio je sjajni Renato Lukačić.

ĐURĐENOVAC – NAŠK 1:5

Strijelci: 0:1 Lukačić (33), 0:2 Lukačić (43), 1:2 Ivanušec (55), 1:3 Lukačić (76), 1:4 Lukačić (88), 1:5 Milković (90)

Vrlo dobra momčad Đurđenovca jednostavno nije imala odgovora na sjajnu igru Renata Lukačića koji je njihovu mrežu pogađao po dva puta u svakom poluvremenu i odveo Našičane u finale. Jedini pogodak za domaću momčad postigao je Ivanušec vrativši u toj 55. minuti nadu da domaćin može do izjednačenja, no u završnici Lukačić odvodi utakmicu u mirnu završnicu, a u posljednjoj minuti Milković postavlja konačni rezultat.

Drugo polufinale na rasporedu je 26. kolovoza, a o protivniku Naška u finalu odlučivat će Motičina koja je izbacila aktualnog pobjednika Vihora, te aktualni viceprvak Fešk.