Luka Kožić je najbolji igrač 28. kola Druge NL

Opatija je napravila veliki korak ka tituli prvaka i povratku u 2. HNL, a junak te pobjede u Bjelovaru bio je Luka Kožić koji je pokupio simpatije naših čitatelja te je izabran za najboljeg igrača kola. Osim Luke, profitirao je i Igor Lepinjica koji je s novih sedam bodova stigao vrlo blizu vodećem Mihaelu Mladenu, u posljednja dva kola pada odluka i o prvaku, i o putnicima u kvalifikacije za Prvu i za ostanak, ali i o najboljem igraču lige po izboru čitatelja Sportala.

28. kolo:

  1. Luka Kožić – 8
  2. Igor Lepinjica – 7
  3. Nikola Marić – 6
  4. Josip Kolar – 5
  5. Zvonko Pamić – 5
  6. Filip Šušković Jakopec – 3
  7. Franko Bosančić – 2
  8. Josip Šoljić – 1

Trenutni poredak:

  1. Mihael Mladen (Radnik) – 42
  2. Igor Lepinjica (Poreč) – 38
  3. Jovan Motika (Bjelovar) – 26
  4. Zvonko Pamić (Karlovac) – 25
  5. Selmir Mahmutović (Marsonia) – 24
  6. David Žabec (Mladost/Opatija) – 23
  7. Mate Ivetić (Poreč) – 22
  8. Nikola Marić (Mladost) – 22
  9. Franko Bosančić (Grobničan) – 20
  10. Mateo Dunić (Radnik) – 20
  11. Luka Pisačić (Mladost) – 19
  12. Dražen Pilčić (Grobničan) – 17
  13. Marko Guja (Kustošija) – 17
  14. Ivan Vargić (Krk) – 16
  15. Antonijo Ivandić (Marsonia) – 16
  16. Ajayi (Opatija) – 15
  17. Ivan Mihaljević (Kustošija) – 15
  18. Max Galić (Ploče) – 15
  19. Tomislav Turčin (Radnik) – 15
  20. Marino Bulat (Poreč) – 14
  21. Dino Curać (Grobničan) – 13
  22. Jozef Kuqi (Ploče) – 13
  23. Mateo Jakšić (Mladost) – 13
  24. Borna Kovačević (Grobničan) – 12
  25. Josip Kolar (Trnje) – 12
  26. Nino Stojanović (Bjelovar) – 11
  27. Dan Lugamdžija (Opatija) – 10
  28. Josip Topić (Mladost) – 10
  29. Sedin Ljuca (Hrvace) – 9
  30. Ivo Vukić (Radnik) – 9
  31. Denis Ceraj (Trnje) – 9
  32. Luka Kožić (Opatija) – 8
  33. Nikola Pervan (Krk) – 8
  34. Tomislav Gradenić (Radnik) – 8
  35. Renato Kauzlarić (HD) – 8
  36. Mateo Stanišić (Marsonia) – 8
  37. Karlo Bužanić (Trnje) – 8
  38. Patrick Almeida (Belišće) – 8
  39. Dominik Dubravac (Belišće) – 8
  40. Josip Barjašić (Dugo Selo) – 8
  41. Dario Ćato (Marsonia) – 8
  42. Marko Domović (Marsonia) – 8
  43. Josip Čikvar (Bjelovar) – 8
  44. Dino Bognar (Marsonia) – 8
  45. Frano Medić (Ploče) – 7
  46. Toni Botica (Hrvace) – 7
  47. Filip Crnolatac (Dugo Selo) – 7
  48. Joško Rendulić (HD) – 7
  49. Tomislav Valentić (Marsonia) – 7
  50. Toni Barišić (Bjelovar) – 7
  51. Gabrijel Iličević (Bjelovar) – 7
  52. Nikola Rodin (Ploče) – 7
  53. Allysson (Radnik) – 7
  54. Matej Sivrić (Marsonia) – 7
  55. Marko Žulj (Kustošija) – 7
  56. Matija Fintić (Dugo Selo) – 7
  57. Antonio Azinović (Mladost) – 7
  58. Frane Barbić (Bjelovar) – 7
  59. Jakov Delibegović (Krk) – 6
  60. Seth Amoateng (HD) – 6
  61. Ivano Čepo (Ploče) – 6
  62. Antonio Radonić (Ploče) – 6
  63. Stjepan Poljak (Belišće) – 6
  64. Karlo Milinović (Krk) – 6
  65. Karlo Darojković (Dugo Selo) – 6
  66. Dmytro Lopa (Mladost) – 6
  67. Oliver Sumić (Poreč) – 6
  68. Silvio Anočić (Belišće) – 6
  69. Slobodan Milanović (Marsonia) – 6
  70. Petar Radoš (Dugo Selo) – 6
  71. Josip Ivan Zorica (Kustošija) – 6
  72. Ivan Matiazh (Karlovac) – 5
  73. Ivan Al Tharwan (Poreč) – 5
  74. Ivan Lucić (Krk) – 5
  75. Dominik Šuart (Kustošija) – 5
  76. Filip Mendiković (Poreč) – 5
  77. Deni Kakša (Dugo Selo) – 5
  78. Nikola Čepo (Ploče) – 5
  79. Antonio Marić (Trnje) – 5
  80. Bohdan Mishenko (Radnik) – 5
  81. Baltazar Bogolin (Opatija) – 5
  82. Patrik Srzentić (Grobničan) – 4
  83. Marko Čovo (Hrvace) – 4
  84. Luka Botić (Hrvace) – 4
  85. Josip Mijatović (Bjelovar) – 4
  86. Bojan Knežević (Kustošija) – 4
  87. Kristijan Srbljanović (Mladost) – 4
  88. Mihael Mačković (Radnik) – 4
  89. Patrik Braun (Trnje) – 3
  90. Gordan Bunoza (Karlovac) – 3
  91. Goran Paracki (Karlovac)-  3
  92. Fran Petković (Kustošija) – 3
  93. Duje Ušalj (Grobničan) – 3
  94. Antonio Pejanović (Opatija) – 3
  95. Antonio Matić (Trnje) – 3
  96. Patrik Gujić (H. dragovoljac) – 3
  97. Lovro Stanić (Karlovac) – 3
  98. Josip Marinić (Dugo Selo) – 3
  99. Antun Marković (Karlovac) – 3
  100. Ivor Ribar (Karlovac) – 3
  101. Filip Šušković Jakopec (Kustošija) – 3
  102. Pjero Škarić (Hrvace) – 3
  103. Jabita Akinola (Grobničan) – 3
  104. Sven Opačić (H. dragovoljac) – 3
  105. Josip Šoljić (HD) – 2
  106. Mateo Klenovšek (Krk) – 2
  107. Noa Marinčić (HD) – 2
  108. Goran Šujić (Ploče) – 2
  109. Val Bogolin (Opatija) – 2
  110. Cassama Mohamadou (Trnje) – 2
  111. Antonio Radonić (Ploče) – 2
  112. Filip Vajdovčić (Kustošija) – 2
  113. Marijan Jukičić (Opatija) – 2
  114. Domagoj Gracin (HD) – 2
  115. Josip Budimir (Karlovac) – 2
  116. Fran Petković (Kustošija) – 2
  117. Dino Dukađin (Krk)  -2
  118. Mateo Žgela (HD) – 2
  119. Bruno Čovo (Hrvace) – 1
  120. Ivan Graf (Opatija) – 1
  121. Luka Kosić (Krk) – 1
  122. Luka Šteko (Karlovac) – 1
  123. Mateo Furijan (Opatija) – 1
  124. Mateo Barać (Hrvace) – 1
  125. Maks Slunjski (D. Selo) – 1
  126. Josip Glavović (Hrvace) – 1
  127. Ivan Jagatić (Karlovac) – 1
  128. Leo Burul (Hrvace) – 1
  129. Ante Kozina (H. Dragovoljac) – 1
  130. Markelo Guevra (Kustošija) – 1
  131. Sanin Muminović (Krk) – 1
  132. Ivan Gilić Kuko (Hrvace) – 1
  133. Luka Marić (Opatija) – 1
  134. Ante Puljić (Kustošija) – 1