/Lucić i Marković za laku pobjedu Grabovca u Dražu VARDARAC DO NOGU POTUKAO BELJE
belje grabovac

Nogometaši Grabovca bez većih su problema odradili potencionalno nezgodno gostovanje u Dražu. Po dva pogotka za lidera postigli su Lucić i Marković dok domaća Mladost nije imala nikakvog odgovora i možemo reći da su i definitivno predali krunu, samo se čeka tko će biti prestolonasljednik.

Vardarac je još lakše odradio posao protiv Belja koje je kući otišlo s čak 9 komada u mreži od čega su tri djelo Ivana Horačeka. U vrlo efikasnom kolu najviše je golova palo u Duboševici, domaća Šokadija slavila je 7:3 pobjedu protiv Columbusa koji se dobro držao do poluvremena na koje je otišao s pogotkom zaostatka, a i taj su primili u posljednjim trenucima, a u nastavku je domaća momčad odjurila do uvjerljive pobjede. Po dva pogotka postigli su  neuništivi Josip Balatinac za domaće, a za goste Miloš Terzija, dok je najučinkovitiji s hattrickom bio Vedran Piršl.

Uzbudljivu utakmicu odigrali su Međimurec i Petlovac, domaćin je brzo došao do prednosti od 2:0, no onda se gosti ekspresno vraćaju i u dvije minute dolaze do poravnanja, na početku Petlovac ponovno ima dvije nadahnute minute u kojima postiže dva pogotka i odlazi do lijepe prednosti, no domaćin se vraća u igru novim golom u 75. minuti. Utakmica se dugo lomila, a onda u 90. minuti i slomila na stranu gostiju koji postižu i peti pogodak i odnose sva tri boda. Puno manje pogodaka i uzbuđenja bilo je u dvoboju Radničkog i Bratstva. Gosti su rano poveli, već u 14. minuti imali su dva pogotka prednosti, a domaća momčad je u 75. minuti uspjela smanjiti iz kaznenog udarca, no ne i doći do boda. Dinamo se rutinski obračunao s Mladosti na svom terenu, po dva pogotka postigli su u prvom i drugom djelu, a u svakom je po jednom pogodio Ivan Bognar. Polet je protiv Šparte stigao do svoje treće prvenstvene pobjede. Nakon što je Šparta došla do poravnanja u posljednjoj minuti prvog poluvremena, na samom otvaranju drugog dijela domaćin postiže dva gola i osigurava si nova 3 boda.