Luč i Sloga remizirali, Croatija lako preko Vardarca - SPORTALO

Luč i Sloga remizirali, Croatija lako preko Vardarca

Proteklog vikenda svoje 14. kolo odigrale su ekipe Baranjske lige, u kojem su Croatija iz Baranjinog Vrha i Ribar iz Kopačeva upisali pobjede u gostima, dok su Luč i Sloga remizirali u ovom kolu. Susret Zmaja i Radnika nije odigran. U ovom kolu slobodan je bio Davor koji iduće kolo gostuje kod Radnika.

Croatija je na gostovanju kod Vardarca rutinski svladala domaćina rezultatom 1-4. Saša Koprivnjak predvodio ih je s dva pogotka, dok su Antonio Gerdešić i Josip Antunović postigli po jedan. Jedini pogodak za domaćina postigao je Vedran Aćimović dvije minute prije kraja susreta. U Torjancima je odigrana jedna zanimljiva utakmica u kojoj su se sastali domaći Graničar i Ribar iz Kopačeva. Na kraju su gosti bili sretniji i spretniji, te zasluženo odnose tri boda putem Kopačeva. Odlično je krenulo za domaćina koji dolazi u vodstvo na samom otvaranju susreta koje im donosi Pavo Bošnjak. Nakon toga su gosti stupili na snagu, to jest bolje rečeno Daniel Šileš koji s dva postignuta pogotka odvodi svoju momčad s prednosti na odmor. Dario Švob je odmah početkom drugog dijela povisio na 1-3. Goran Čoka je dvadesetak minuta prije kraja susreta vratio domaćina u igru, ali za potpuni povratak nije bilo više snage ni vremena. Luč i Sloga su odigrali najzanimljiviji susret kola u kojem je postignuto čak osam komada, po četiri sa svake strane. Dalibor Kolarić predvodio je Luč s tri postignuta pogotka, dok je Josip Horvat postigao jedan. Za Slogu su pogađali David Kotoi dva puta, a Matko Gujčić i Jakob Prakatur po jednom.