/Lipovac ima 12:0 i 6 bodova nakon 2 kola 3.ŽNL NS Vinkovci NA VRHU JE KVARTET SA ŠEST OSVOJENIH BODOVA
podgrađe fb

Dva su kola odigrana u 3.ŽNL NS Vinkovci, a na vrhu su četiri momčadi s po 6 osvojenih bodova. Najbolju gol razliku imaju igrači Lipovca koji još nisu primili pogodak. Nisu ga primili niti igrači Čelika, ali su postigli tri manje. Polet je na impresivan način stigao do prve pobjede, a bez borbe su do pobjede došli igrači Hajduk Mirka. Podgrađe je tijesno slavilo u susretu protiv Sremca.

NK OBILIĆ OSTROVO-NK POLET DONJE NOVO SELO 0:7 (0:4) Ostrovo, Igralište “Ostrovo” Gledtelja 30-tak. Sudac: Ivica Matijević-Vinkovci. Pomoćnih sudaca nije bilo. Delegat:Ante Borić-Ivankovo

Strijelci: 0:1 Došen u 13.min. 0:2 Mikinac u 18.min. 0:3 Mikinac u 30.min. 0:4 Slakić u 38.min. 0:5 Đoić u 47.min. 0:6 S.Nikolić u 57.min. i 0:7 Antunović u 65.min.

NK “OBILIĆ” OSTROVO: Ustić,Bošković,Jovanović,Bošnjak,Stjepanović,Romić,Mrmoš,Šerbić,Rkman,Đinkić, i Subotić.Trener: nema.

NK “POLET” DONJE NOVO SELO: Udovičić,D.Božanović,M.Kelčić,(od 58.min.Cvitić)I.Nikolić,Š.Kelčić,Kolar,(od 46.min.M.Božanović)S.Nikolić,Slakić,Došen (od 46.min.Antunović),Mikinac,i Đoić. Trener: nema.

Žuti kartoni: NK Obilić Ostrovo:Srđan Romić u 49.min. NK Polet Donje Novo Selo: Josip Đoić u 65.min. Crvenih kartona nije bilo.

Igrač utakmice:Zvonimir Mikinac (Polet).

Po lijepom i sunčanom vremenu odigrana je jedna fer i korektna utakmica.Puno grešaka u obrani Obilića kumovalo je pravoj katastrofi njihove momčadi, pa onda i ne čudi ovako visoka pobjeda momčadi Poleta.Da su spremniji od domaćina igraču Poleta su  pokazali  već u 12.minuti iz slobodnog udarca koji je izveo Slakić iskosa s lijeve strane sa 20-tak metara i pogodio vratnicu,a samo minut kasnije su poveli preko Došena koji dobivenu loptu s desne strane poluvolejem  iskosa sa lijeve strane sa distance šalje iza leđa iznenađenog Ustića za 0:1. Neuspjelo zaleđe  u 18.minuti ,dvojice obrambenih igrača Obilića  na 30 metara od svog gola,koristi Mikinac koji im bježi i  izbija sam pred vratara domaćih i rutinski pored njega šalje loptu u domaću mrežu za  mrežu za 0:2.U 30.minuti već je bilo 0:3 a strijelac je udarcem i okreta s 8 metara bio Mikinac sa svojim drugim pogotkom.Silovitim udarcem sa 20-tak metara koji je izveo Slakić, a lopta okrznula kapetana domaćih Jovanovića  i promijenila smjer u 38,minuti, postavljen je rezultat prvog dijela od 0:4. Odmah u nastavku u 47.minuti Đoić dobro puca sa distance i postavlja 0:5. u 57.minuti S.Nikolić ulazi u kazneni prostor domaćih i driblingom vara Ustića i sa 10-tak metara šalje loptu u nezaštićenu mrežu Obilića za 0:6 U pravoj golijadi zadnji pogodak postignut je u 65.minuti poslije slobodnog udarca koji je izveo Slakić i visoko nabacio loptu na peterac gostiju gdje natrčava pričuvni igrač Antunović i glavom skreće loptu pored nemoćnog vratara Obilića i tako postavlja iznenađujućih i konačnih 0:7 i nova tri boda za momčad Poleta iz Donjeg Novog Sela.Svojim obostrano korektnim ponašanjem svi akteri današnje  utakmice uvelike su pripomogli da i sudac današnje utakmice Ivica Matijević iz Vinkovaca kvalitetno odradi svoju zadaću.