Lila i Motičina i nakon 4. kola stopostotni

Našički drugoligaši odradili su jučer kompletno 4. kolo nakon kojeg i dalje s maksimalnim učinkom vrh ljestvice drže Lila i Motičina koji su slavili sa po pogotkom razlike.

Lila je na svom terenu bila bolja od Omladinca, teže nego se očekivalo. Gosti su rano poveli golom Mitke, no samo tri minute kasnije Prevolšek je poravnao, a egal je potrajao do 88 minute iako je domaćin u međuvremenu imao i kazneni udarac, u toj 88. minuti četvrtu pobjedu Lili je donio Tomislav Kraljik. Prvo ime dvoboja Sloge i Motičine bio je Matko Mikola koji je u 66. donio prednost Motičini, a u 76. zaradio isključenje i time prednost Slogi, no na kraju su bodovi otišli gostima.

Najuvjerljiviju pobjedu ostvarili su nogometaši Iskrice koji su s nova 3 boda skočili na treće mjesto. Posljednjih Omladinac iz Nize nije mogao parirati raspucanoj družini iz Šaptinovaca koju su predvodili Vidaković i Jantula sa po dva pogotka. Tek za pogodak manje efikasni su bili nogometaši Vihora na gostovanju u Beljevini, a njihov dvostruki strijelac bio je Igor Zubaj. Zoljan je s 5:2 slavio na gostovanju kod Šipovca iako je domaćin zahvaljujući dvostrukom strijelcu Mislavu Kubali imao 2:1 vodstvo u 50. minuti. Do kraja veliki preokret i na kraju uvjerljiva pobjeda Zoljana ponajprije zahvaljujući Noi Koljeniku koji je u dvije minute postigao dva gola i okrenuo tijek utakmice.

Osim Lile na domaćem terenu slavio je još samo Željezničar koji je sa 4:2 porazio Seljaka uz dva pogotka Tomislava Ivančića, dok je oba gostujuća postigao Josip Tomašić. Jedini remi odigrali su Slavonija i Mladost, a više razloga za žalom imaju gosti koji su u dva navrata bili u rezultatskom plusu.