Liga NS Osijek: Lio, Goleo i Filipovica upisali pobjede

Odigrane su utakmice 18. kola lige NS Osijek.

Filipovica je slavila na gostovanju u Sarvašu rezultatom 2:1. Sarvaš dolazi u vodstvo ranim pogotkom Igora Fridriha. Filipovica u 21. minuti vraća stvari na početak pogotkom Matije Ileša. Pobjedu gostima donosi Danny Biljuš pogotkom u 69. minuti.

Vodeći Lio je slavio protiv Laslova ’91. Antonio Dumančić dovodi Lio u vodstvo u 15. minuti. Na 2:0 povećava Dorian Špoljarić pogotkom u 23. minuti. Laslovo smanjuje u 48. minuti pogotkom Michaela Grgića. Lio ipak potvrđuje pobjedu pogotkom Domagoja Pavlića u 73. minuti.

Goleo je slavio protiv Sloge Ernestinovo rezultatom 2:1. Goleo dolazi u vodstvo pogotkom Danijela Augustinovića pogotkom u 13. minut, no gosti vraćaju stvari na početak u 17. minuti. Početkom drugog poluvremena Luka Gelo pogotkom donosi Goleu tri boda.