Liga NS Osijek: Goleo i Lio došli do bodova, neodlučeno u Sarvašu

Sedmo po redu kolo Lige NS Osijek donijelo je nova tri vrlo zanimljiva dvoboja. Lio je i dalje na samom vrhu ljestvice, a Sloga porazom u derbiju kola zaostaje malo za vrhom.

Goleo je ugostio neugodnu Filipovicu, a nakon izvrsnih 90 minuta, domaćin je slavio 4:0 u Dopsinu te je trećeplasirana momčad prvenstva. Gosti iz Filipovice su u naletu te je ovo zapravo vrlo vrijedna pobjeda za domaćine. U derbiju kola Lio je ugostio Slogu, a nakon vrlo napetih 90 minuta domaćini su slavili 2:1. Tom pobjedom Lio je vodeća momčad prvenstva s bodom prednosti upravo ispred Sloge. Posljednji dvoboj kola onaj je Sarvaša i Šubića. Nakon odličnog dvoboja obje momčadi uzimaju po bod, remijem 2:2. Šubić je time održao priključak vodećem dijelu tablice, dok je Sarvaš otišao na bod prednosti ispred posljednjeg Laslova.