Liga NS Osijek: Gibarac je novi prvak!

Mijo Jozić | 23. svibnja 2023.
Liga NS Osijek: Gibarac je novi prvak!

Nakon duge sezone i vrlo napete završnice, Liga NS Osijek dobila je novog prvaka. To su nogometaši Gibarca, kojima ovim putem šaljemo iskrene čestitke za cijelu odigranu sezonu!

Novopečeni prvaci su pokazali vrhunsku upornost i u 20. kolu, u kojem su nakon vodstva Lia 0:2 slavili 3:2. Do najbitnijeg troboda sezone domaćine je doveo trojac Stantić, Dakić i Glibo te tako pehar i slavlje može započeti u Čepinskim Martincima. Goleo je ugostio Šubić te je poražen 1:2. Dvostruki strijelac za tri boda gostujuće momčadi bio je Dubravac. Sloga je u Ernestinovu slavila 2:0 nad Laslovom, a mrežu su tresli Biščan i Pavković. Filipovica je u najefikasnijem dvoboju kola slavila 4:2 nad Sarvašom, a bodove domaćinima donijeli su Matković, Repinac te dvostruki strijelac Virovac.