Liga NS Đakovo: Radnik potvrdio jesensku titulu

Jučer su odigrane i neke zaostale utakmice u đakovačkoj 3. ŽNL. Jesenski je prvak gostovao u Drenju, dok je Radnički na svom terenu ugosti momčad Naprijeda.

Radnik je i u Drenju potvrdio da je najbolji. Nogometaši trenera Nikole Salopeka su ponovno potvrdili kako su ove jeseni igrali najbolji nogomet i kako zasluženo slave jesenski naslov, a prvim su pratiteljima pobjegli ogromnih pet bodova. Vrbićani su porazili Zrinskog rezultatom 3:0, a pogotke za jesenske prvake su postigli Tolj, Marković i Čapalija.

Viškovčani su ugostili Mrzovićane u zaostalom susretu 4. kola. Radnički je zasluženo došao do nove pobjede, te će u proljetni dio ući kao drugoplasirana momčad prvenstva. Iako su u prvom poluvremenu mreže mirovale, domaćini su u nastavku dali gasa, te su uspjeli postići dva pogotka kojima su stigli do zaslužene pobjede. Pogotke za Radnički su postigli Drenjančević i Gusić.