Liga NS Đakovo: Radnik iz Vrbice je jesenski prvak

Za vikend je odigrano posljednje 11. kolo u Ligi NS Đakovo. Titulom jesenskog prvaka okitila se momčad Radnika koja je slavljem u Vučevcima svojoj konkurenciji pobjegla na +3.

Velebit je na svom terenu u Potnjanima s 3:0 ispratio ekipu Rekorda. Za Potnjance su zabijali Divald, Bulut i Djak Skeledžija. U Preslatincima je završilo s miroljubivih 1:1 u susretu domaćeg Slavonca i Naprijeda iz Mrzovića. Svakoj je ekipi pripalo po poluvrijeme, gostima prvo, domaćinu drugo. Mladost je u Lapovcima deklasirala goste iz Drenjskog Slatinika. Lapovčani su napunili mrežu gostiju s čak 7 pogodaka. Derbi kola otišao je na stranu Radničkog koji je s minimalnih 1:0 pobijedio Dinamovce. Ključan se trenutak dogodio u 42. minuti kada je za Viškovčane poentirao mladi Stipe Gusić.

Nakon punih 40 godina čekanja nogometaši Radnika iz Vrbice slave naslov jesenskog prvaka! Potpuno zasluženo, kao što su i do pobjede stigli u nedjelju na gostovanju u Vučevcima gdje su golovima Josipa i Ivice Petrića upisali nova tri boda. Pred nogometašima Radnika još je u nedjelju neodigrana utakmica protiv Zrinskoga iz Drenja. No, ono što je sigurno da će se naslov jesenskoga prvaka dostojno proslaviti u Vrbici.