Lideri uspješni, 11 komada Vinogradara

Vrlo dobro kolo za domaćine u 2. ŽNL Nogometnog središta Đakovo, gosti su osvojili samo 4 boda, tri su otišla u Široko Polje, a jedan u Selce.

Josip Fehir imao je dan iz snova u dvoboju protiv Rekorda gdje je srušio rekord i zabio nestvarnih 8 komada i izdvojio se na vrhu ljestvice strijelaca sa 25 golova u dosadašnjem dijelu sezone, a prvim konkurentima Mariu Ćosiću i Stipi Markiću bježi velikih i teško dostižnih 7 pogodaka. Strijelci su bili raspoloženi i u Strizivojni, tri domaća su zabila po dva gola, Antonio Mašić, Ivan Matić i Marko Mišić koji je na terenu proveo samo pola sata. Gurdon, Mirko Mesaroš, Franjić i Babić zabili su po jedan u uvjerljivom slavlju Slavonca protiv Sloge kojim se koliko toliko budi nada da bi Preslatinčani nekako mogli uhvatiti priključak i vratiti se u borbu za ostanak. Bez primljenog gola pobijedila je i Slavonija protiv Radničkog, Markić, Sito i Kladarić su u 15ak minuta “oko poluvremena” riješili pitanje pobjednika i ostavili svoju momčad na vrhu lige.

Raspucan je bio i Mario Ćosić, zabio je hattrick protiv Budućnosti, ali mu je svjetla pozornice ukrao Petar Paradžik koji je postigao jedan više u velikoj pobjedi Poleta kojom je momčad iz Semeljaca ostala na -8 u odnosu na Slavoniju. Jakov Benić donio je prednost Dinamu, a bod Omladincu donio je Zvonimir Aščić, oba pogotka pala su u prvoj polovini prvog poluvremena, a do kraja su se i jedni i drugi zadovoljili osvojenim bodom. Jedino gostujuće slavlje upisao je Hajduk u Gašincima, a bila je to ujedno i najzanimljivija utakmica kola. Krenulo je autogolom gostiju, pa je dodatnu vodu na mlin Hoška natjerao Dario Živković koji je podigao na 2:0, a pred sam odlazak na odmor goste u igru vraća Filip Petrušić. U nastavku su mreže mirovale sve do 76. minute kada s bijele točke poravnava Antonio Labak, nakon toga u 83. minuti prednost na stranu Hajduka seli Stjepan Đambić, da bi u završnici pobjedu potvrdio Mateo Drmić.