Kvalifikacije za popunu 1. ŽNL OBŽ: Brastvo Jagodnjak, BSK Bizovac i Šokadija Strizivojna su novi članovi 1. ŽNL OBŽ

Ovog vikenda su odigrani uzvrati kvalifikacija za popunu 1. ŽNL Osječko-Baranjske županije. Na kraju su se u 1. ŽNL plasirali Bratstvo iz Jagodnjaka, BSK iz Bizovca i Šokadija iz Strizivojne.

ŠOKADIJA STRIZIVOJNA – MLADOST ČRNKOVCI 4:2

Šokadija je uspjela slaviti i uzvratu i tako se plasirati u 1. ŽNL OBŽ. Šokadija dolazi u rano vodstvo pogotkom Antonija Damjanovića. Gosti se vraćaju golom Tina Bartolovića u 21. minuti, no domaći ponovno vode golom Antonija Đurasovića. Pred kraj prvog dijela Marin Vidačić postiže pogodak za 2:2 te se s tim rezultatom otišlo na odmor. Šokadija je ipak vratila vodstvo u 64. minuti golom Mate Damjanovića, a pobjedu je potvrdio drugim pogotkom Antonio Đurasović u 82. minuti.

SLOGA PODGORAČ – BSK BIZOVAC 0:2

BSK iz Bizovca je istim rezultatom slavio u uzvratu i tako se plasirao u 1. ŽNL OBŽ. Ivan Pilj dovodio BSK u vodstvo u 16. minuti, a šest minuta nakon konačnih 2:0 postavlja David Uremović.

BRASTVO JAGODNJAK – ELEKTRA 5:0

Bratsvo je slavilo s uvjerljivih 5:0 nakon poraza rezultatom 2:0 u prvoj utakmici. Trostruki strijelac za domaće bio je Robert Nospak dok su po jedan pogodak upisali Andrej Moric i Božidar Marijanac.