KUP KKŽ: U polufinale su se plasirali Radnik, Tehničar, Kalinovac i Ferdinandovac

Nakon uzvratnih mečeva dobili smo i sudionike Final Foura kupa Koprivničko – križevačke županije. Svoje lijepe zalihe iz prvog susreta očekivano su očuvali Radnik i Ferdinandovac koji su u Drnju i Imbriovcu proslavili plasman u završnicu. Najveći favorit ovog natjecanja ekipa Marija Vodanovića je i u drugom ogledu slavila s tri pogotka viška s razlikom da je ovoga puta Borac uspio zatresti mrežu i postići počasni pogodak. Ferdinandovac to nije dopustio Tomislavu no nije uspio pronaći put do mreže svoga domaćina što sigurno nikoga ne rastužuje previše pošto je ostvaren prolaz dalje.

U preostala dva susreta već nakon uvodnih 90 minuta bilo je jasno da će biti puno neizvjesnije što se na koncu i pokazalo pa su tijesnim pobjedama plasman u polufinale ostvarili Tehničar i Kalinovac. Nakon 2:2 u Koprivnici bilo je jasno da Tucakovićeva momčad mora na zahtjevnog gostovanju opravdati status favorita no ipak je do pogotka došao Kalinovac 20 minuta prije kraja preko Bošnjaka što je bio i konačan rezultat ove utakmice. Najveću draž je ponudio susret u Močilama gdje je domaćin donio remi iz Cvetkovca pa si je kroz uzvratnih 90 minuta dva puta osigurao i vodstvo koje je Tehničar dva puta anulirao da bi Štritar minutu prije kraja utakmice trećim gostujućim pogotkom donio veliko slavlje svojoj ekipi.

Uzvratni susreti:

NK Borac – NK Radnik Križevci 1:4 (Babić Mihael 16′ / Srbljinović Mihael 6′, 23′, Vukić Ivo 67′, Mladen Mihael 88′)
NK Kalinovac – NK Koprivnica 1:0 (Bošnjak Goran 70′)
NK Močile – NK Tehničar 2:3 (Horvatinović Josip 4′, 47′ / Dlesk Goran 19′, Vrkić Ivan 65′, Štritar Filip 89′)
NK Tomislav – NK Ferdinandovac 0:0