Kućanci pobjedom okrunili uspješnu sezonu, Luka Glavaš šesticom usmjerio golijadu NK Martina!

U ligi NS Našice, pitanje pobjednika je riješeno još ranije ali to nije spriječilo višetjedno slavlje koje proteklih tjedana svjedočimo u Kućancima. Lider je tako uspješno svladao Dinama iz Budimaca 6:3, a za slavlje kola pobrinuo se NK Martin visokom pobjedom 9:2 nad Mladosti iz Breznice Našičke. Raspucani su bili i dečki iz Vuke koji su goste iz Lađanske otpremili sa šest golova u mreži.

Kućanci su nakon osiguranja prvog mjesta na domaćem terenu završili svoj ovosezonski put pobjedom u srazu nad desetoplasiranim Dinamom iz Budimaca 6:3. Iako su gosti na utakmicu došli sa manjkom igrača, nisu došli sa manjkom volje te su se pokazali kao itetako neugodan suparnik. Gosti su čak i poveli u 11. minuti pogotkom Filipa Fišera, no u tri minute domaćin okreće susret u svoju korist. Marko Havidić postavlja svoj prvi hat-trick karijere; prvo s dvama pogotcima za preokret 0:1 na 2:1 te odmah nakon izjednačujućeg gola Kovačevića za 2:2 (20′)  i treći pogodak Havidića već nakon dvadeset i dvije minute igre! U drugom poluvremenu na scenu stupa Zoran Lazić dvama pogocima i Ivan Hettich koji osiguravaju ostanak bodova u Kućancima. Vedran Vunak bio je junak u 70. minuti susreta kada smanjuje deficit gostiju za konačnih 6:3. Kućanci su tako pred domaćom publikom primili pehar i medalje za osvojeno prvo mjesto, a čestitke se ne prestaju nizati pa će fešta u Kućancima ne sumnjamo trajati još barem nekoliko tjedana.

Drugoplasirani Poganovci obilježili su su devetnaestu pobjedu, ukupno dvanestu domaću uz samo jedan neriješen ishod! U odličnoj utakmici sa osam gol domaćin je bio spretniji te slavio sa 5:3 nad NK Poletom iz Bokšića. Na odmor se otišlo sa rezultatom 2:2, a pitanje pobjednika domaćini su riješili blitzkriegom u šest minuta sredinom drugog poluvremena. Za domaćine precizni su bili redom Radaković, Spajić, Karin, Todorović i Buljubašić, dok je za goste dvaput poentirao Mirko Pritišanec za izjednačenje 2:2 te utješni pogodak za 5:3 djelo je Ivana Kolara.

Najuvjerljiviju pobjedu ovog kola obilježio je NK Martin koji je sa visokih 9:2 nadvisio Mladost iz Brezničke Našičke. Fantastični Luka Glavaš obilježio je susret sa šest postignutih pogodaka nesretnim gostima. Pobjedu su im također svojim zgodicima omogućili i Martinović, Biuklić i Lijić, dok su za goste golove postigli Lukačić i Ban.

NK Seljak iz Koške zaključio je sezonu digavši se u posljednjem kolu na trećeplasiranu poziciju svladavši pred svojim gledateljima jedanaestoplasirani NK Lug rezultatom 3:1. Za domaćina dvostruki strijelac bio je Buljubašić, jednom je bio precizan Antolović, dok je kod gostiju iz Bokšić Luga strijelac bio Ploher.

Sezonu će na četvrtom mjestu zaključiti NK Lađanska, ali neće po dobrom pamtiti gostovanje u Razbojištu gdje je NK Vuka sa šesticom ispratila goste. Domaćini su protutnjali drugim poluvremenom gdje su u 27 minuta pet puta natjerali gostujućeg vratara da vadi loptu iz mreže. Stjepan Kos doveo je domaćina u vodstvo, a prednost povisuje Andrija Herceg. Domagoj Mesaroš dvaput se upisao u strijelce, dok su Mario Herceg i Zoran Hečimović to učinili jednom.

NK Sveti Đurađ i Slavonija NLT podijelili su bodove u jedinom remiju ovog prvenstvenog kola. Za domaćine precizni su bili Ivan Plechinger i Valent Volarić, dok su za goste poentirali Antonio Brčić i Kristijan Mijoč.  Hajduk iz Krčenika obilježio je osmu prvenstvenu pobjedu svladavši goste NK Kapelnu sa 3:1. Domaćini su danas radili na pogon Patača, pa je tako Marko dvaput bio egzekutor dok je meč pogotkom otvorio Ante Patača. Za goste poraz je reducirao Jurica Koški.