Krenuli su vukovarski trećeligaši, Mohovo i Dunav startali pobjedama

Prvo kolo su odigrali i vukovarski trećeligaši, a nakon uvodnih 90 minuta do premijernih su pobjeda stigli Mohovo i Dunav dok je u Tompojevcima susret završen bez pobjednika, ali na žalost gledatelja i bez pogodaka. U Mohovu je domaćinu bio dovoljan tek jedan pogodak za prvu trojku, a osigurao ju je Borko Dobrić. U Svinjarevcima je bilo efikasnije i neizvjesnije, a sva tri su pogotka pala u uvodnih 15 minuta pri čemu je gost poveo preko Jukića već u 2.minuti da bi sedam minuta kasnije Perak vratio stvari na početak no šest minuta nakon izjednačenja zabija Krizmanić za novo vodstvo, a pokazalo se i konačan rezultat te pobjedu Dunava na otvorenju sezone. Bivši drugoligaš ostao je neporažen na gostovanju u Tompojevcima u meču u kojemu su mreže mirovale.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
1 11.09.2022 16:00 Mohovo NK Mohovo – HNK Lipovača 1:0
11.09.2022 16:00 Tompojevci NK Tompojevci – NK Hajduk Tovarnik 0:0
1 11.09.2022 16:00 Svinjarevci NK Mladost Svinjarevci – ŠNK Dunav 1:2

NK Mohovo – HNK Lipovača 1:0 (Dobrić Borko 45′)
NK Tompojevci – NK Hajduk Tovarnik 0:0
NK Mladost Svinjarevci – ŠNK Dunav 1:2 (Perak Domagoj 9′ / Jukić Tomislav 2′, Krizmanić Igor 15′)