Kreće nova runda kupa NS Slavonski Brod

Korona nas tjera ubrzanim ritmom pa tek što je završilo natjecanje županijskog nogometnog kupa slavljem Sloge iz Nove Gradiške na redu je nova runda koja kreće pretkolom saveza Slavonski Brod. Tradicionalno ga otvaraju klubovi iz najnižih liga, a pretkolo će se odigrati kroz naredna dva dana.

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje,

PRETKOLO KUP NATJECANJA IGRA SE U SUBOTU 15.8. I NEDJELJU 16.8.2020. u 17:30 sati.

 PAROVI:SUCI:DELEGAT:

 

1. SLAVONSKI KOBAŠ

SLAVONAC SK – SVJETLOST

  
    KRALJ
      SUBOTA 15.8. U 17:30           
                 
 2. BANOVCI
  MLADOST 1977 – BONK PERANOVIĆ
 

 

 SUBOTA 15.8. U 17:30    
   
 3. ZBJEG
  GAJ – MV CROATIA 1976 VINJARSKI
  SUBOTA 15.8. U 17:30     
    
   
 4. TOMICA
  TOMICA – PODCRKAVLJE

SUBOTA 15.8. U 17:30    

 

 

        DUJMOVIĆ
 5. SLAVONSKI BROD  
  VINOGORAC – GRANIČAR B.VAROŠ  VUKO
  SUBOTA 15.8. U 17:30      
   
 6. SREDANCI  
  ŠOKADIJA – PERKOVCI  BOREVKOVIĆ
  SUBOTA 15.8. U 17:30      
   
 7. DONJA BEBRINA  
  MLADOST – ZVONIMIR  KUNA
  SUBOTA 15.8. U 17:30     
   
 8. NOVI GRAD  
  OMLADINAC – SLAVONAC GB  Ž.PAUN
  SUBOTA 15.8. U 17:30      
   
 9. KUPINA  
  POSAVAC – POSAVINA VK SUBOTIĆ
  SUBOTA 15.8. U 17:30      
   
 10. SAPCI  
  SAPCI – SLOGA V  MATIĆ
 SUBOTA 15.8. U 17:30      
 11. TRNJANI  
  SLAVEN – GARDUN NE IGRA SE 
  NE IGRA SE   
   
 12. STARO TOPOLJE
 OMLADINAC – MLADOST Č I.KULIĆ
 SUBOTA 15.8. U 17:30
  
 13. STUPNIČKI KUTI
 GRANIČAR – ŠOKADIJA Š  LALIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30 
   
 14. GRIŽIĆI
 VATROGASAC – SLOGA GR  ZUPČIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 15. SLAVONSKI BROD
 BUDAINKA KOLONIJA – AMATER  ŠIŠMANOVIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 16. BRODSKI ZDENCI
 ZDENAC – PODVINJE BRAJKOVIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 17. SELNA
 SELNA – GRANIČAR K  MIJIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 18. VRANOVCI
 BRATSTVO – POSAVAC R  JERKOVIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 19. ZADUBRAVLJE
 DUBRAVA – DILJ  LIŠĆUK
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 20. DIVOŠEVCI
 MLADOST – RAKETA  GRGIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 21. JARUGE
 SLOGA – MLADOST BS  MALOVAN
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 22. GUNDINCI
 GUNDINCI – GRANIČAR SŠ  DUJAK
  NEDJELJA 16.8. u 19:00  
   
 23. GORNJI ANDRIJEVCI
 ASK – MLADOST JM STANKOVIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   
 24. KANIŽA
 POSAVAC – SLOBODNICA  KURTUŠIĆ
  NEDJELJA 16.8. U 17:30  
   

Foto FB Vinogorac

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.