Koprivničko-križevačka 4. ŽNL: Jedinstvo i Ratar izjednačeni na vrhu

U nedjelju su odigrane sve tri utakmice sedmog kola koprivničko-križevačke 4. ŽNL. Na terenima su bile sve momčadi osim Poleta koji je ovo kolo bio slobodan.

Zanimljivo je da su obje vodeće momčadi do novih bodova stigle identičnim rezultatom, 3:1. Jedinstvo je do novih bodova stiglo preokretom jer je Radnički prvi došao do vodstva, međutim u nastavku je ekipa iz Pustakovca dodala gas i stigla do punog plijena. Ratar je pak u svom Miholcu pitanje pobjednika riješio u prvih dvadesetak minuta kada je dva puta za domaće poentirao Kristijan Parmačević. U nastavku mu se na listi strijelaca priključio Birt, dok je poraz za momčad Drave ublažio Oroš. Dragovoljac i Bušpan su odigrali miroljubivo, te su podijelili bodove. Oba su pogotka pala u drugom dijelu susreta.