Koprivničko-križevačka 1. ŽNL: Bratstvo palo u Drnju, Lipa petardom isprašila Močile

LIPA – MOČILE 5:0

Lipa je s uvjerljivih 5:0 ispratila Močile. U prvom je poluvremenu momčad iz Hlebina postigla jedan, a u nastavku čak četiri pogotka. Briljirali su Dominik Gregl koji je postigao hattrick, te Horvatinović koji je mrežu tresao dva puta.

TOMISLAV (D) – BRATSTVO 2:0

Veliki je derbi privukao velik broj gledatelja na stadion u Drnju. Ondje je Tomislav nakon tvrde, čvrste i nervozne utakmice slavio rezultatom 2:0. Domaćin je poveo već u 8. minuti kada je iz kaznenog udarca bio precizan Širić. U drugom je dijelu zabio i Hrženjak, te je momčad iz Drnja došla do zasluženog slavlja.

DRAVA – KALINOVAC 2:0

Drava je s dva pogotka ispratila momčad Kalinovca. Pogoci su pali krajem prvog i početkom drugog dijela. U prvom je poluvremenu precizan bio mladi Miketić, dok je u nastavku konačan rezultat postavio Đipalo.

MLADOST – STARIGRAD 1:2

Sve bitno dogodilo se u prvom poluvremenu na utakmici Mladosti i Starigrada. Za domaću je momčad počelo odlično, u 22. ih je minuti u vodstvo doveo Benko. No do poluvremena gosti preokreću rezultat u svoju korist zgodicima mladih Nemčića i Krnjaka, te zasluženo odnose bodove put Starigrada.