Koprivničko-križevačka 1. ŽNL: Bratstvo ostalo maksimalno, prva pobjeda Tomislav Radnika

U nedjelju je odigrano preostalih pet susreta petog kola koprivničko-križevačke 1. ŽNL. Bratstvo je u jutarnjem terminu ugostilo nogometaše Osvita, dok je Panoniji u goste stigla Sloga.

BRATSTVO – OSVIT 4:2

U nedjeljnom je jutarnjem terminu igran susret u Kunovcu gdje je stopostotno Bratstvo došlo do nove pobjede i novih bodova. Iako je na poluvremenu bilo 1:1, u drugom je dijelu momčad Dejana Zrinskog dodala gasa i zasluženo slavila. S dva je pogotka Kunovčane predvodio Azizi, dok je Lopatnik bio strijelac oba pogotka za Osvit. Bratstvo je iskoristilo i kiks Panonije, te sad drugoplasiranima bježi velikih 5 bodova nakon samo pet odigranih kola.

PANONIJA – SLOGA 3:4

Najveće su iznenađenje kola napravili nogometaši Sloge koji su slavili na gostovanju u Peteranecu rezultatom 4:3. Do druge ovosezonske pobjede goste je hattrickom predvodio Lovre Petrović, a na listi strijelaca mu se pridružio i Trupina.

MOČILE – TOMISLAV (D) 0:1

U Močile je u nedjelju stigla momčad Tomislava iz Drnja koja je minimalno slavila na ovom teškom gostovanju, te se sada nalazi na drugom mjestu s deset osvojenih bodova. Ključan se trenutak utakmice dogodio u 39. minuti kada je s bijele točke za veliko slavlje ekipe iz Drnja pogodio Širić.

KALINOVAC – STARIGRAD 3:3

Čak šest pogodaka palo je na susretu u Kalinovcu gdje je domaćin podijelio bodove s ekipom Starigrada. Vrlo zanimljiv susret u kojem su vodstvo imale obje momčadi, na kraju je završen neriješenim rezultatom. Sva je tri pogotka za domaćina postigao Ivan Ibriks, dok su za goste precizni bili Bedeković, Krnjak i Jambrušić.

TOMISLAV RADNIK – DRAVA 1:0

Do prve je ovosezonske pobjede i prvih bodova u Svetom Ivanu Žabnu stigao domaći Tomislav Radnik koji je minimalno svladao momčad Drave. Za minimalnu pobjedu i prvo slavlje domaćina krajem prvog dijela je pogodio Marko Vuleta.