Kontrolno okupljanje juniorki i kadetkinja

Osim “Kraljica šoka“, na okupu su i mlade snage hrvatskog ženskog rukometa, juniorke i kadetkinje koje će trenirati do 5. prosinca 2021. godine. Juniorkama će baza biti Poreč, dok će kadetkinje boraviti u Ivanić – Gradu.

Oglas

Oglas

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

  1. KARMEN PAŠTAR – ŽRK SINJ
  2. LUCIJA KREZO – RK SESVETE
  3. INES PIFAR – ŽRK BJELOVAR
  4. MILA LAURA TONKOVIĆ – ŽRK TROGIR
Oglas

STRUČNO VODSTVO:

  1. ADRIJANA PROSENJAK, IZBORNICA
  2. GORAN BOBIĆ, TRENER
  3. RANKA JAPUNDŽA, STRUČNA SURADNICA
  4. ANA KRIŽANAC, TRENERICA VRATARKI
  5. SANDRO GULJA, KONDICIJSKI TRENER
  6. TINA KRMPOTIĆ, FIZIOTERAPEUT
  7. DEAN VUČIĆ, TEHNIKO

KADETKINJE: POPIS IGRAČICA

  1. NIKA GALINEC – RK PODRAVKA VEGETA
  2. ANA UGRIN – ŽRK ZRINSKI
  3. EMA NOVOSEL – ŽRK DUGO SELO ’55
  4. LARA PERIĆ – ŽRK KOKA
  5. ALKA MILETA – ŽRK RUDAR
  6. PETRA GUSTIN – RK DALMATINKA
  7. LANA STRUGAR – RK PODRAVKA VEGETA
  8. KALA KOSOVAC – RK LOKOMOTIVA
  9. LANA JURINA – RK SESVETE – AGROPROTEINKA
  10. TARA KUZMEC – RK RUGVICA
  11. DUNJA MEĐUREČAN – RK PODRAVKA VEGETA
  12. ANJA BALENT – ŽRK ZRINSKI
  13. ANĐELA ŽAGAR – RK LOKOMOTIVA
  14. ANA ČUKUŠIĆ – ŽARK SPLIT
  15. NINA VURNEK – ŽRK DUGO SELO ’55
  16. EMA GALIĆ – ŽARK SPLIT
  17. NIKA GAVRILOVIĆ – RK SESVETE – AGROPROTEINKA
  18. IVA ZRILIĆ – RK LOKOMOTIVA
  19. PETRA HRLIĆ – RK LOKOMOTIVA
  20. EMA BALAŠKO – RK PODRAVKA VEGETA
  21. MAJA GRGOŠEVIĆ – ŽRK DUGO SELO ’55PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):
    1. IVA LEDENČAN – ŽRK OSIJEK
    2. TEA STRUSA – ŽRK OSIJEK
    3. LAURA ORŠULIĆ – ŽRK DUGO SELO ’55
    4. IVA BULE – RK DALMATINKA
    5. RENATA PETROVIĆ – ŽRK OSIJEK
    6. IVONA STRINIĆ – ŽRK SPLIT 2010STRUČNO VODSTVO:

      1. NENAD SMILJANEC – Izbornik
      2. ANĐA BILOBRK – Trenerica
      3. MIRKO ZORKO – Trener vratarki
      4. ALEN MAROŠEVIĆ – Kondicijski trener
      5. FRAN LONČARIĆ – Fizioterapeut
      6. DEAN VUČIĆ – Tehniko

       

    Izvor HRS