Kiša golova u Petlovcu, Jovan Lazić svladao Polet

Proteklog vikenda odigrano je peto kolo 2. ŽNL NS Beli Manastir.

Međimurec je na svom terenu mirno svladao Napredak rezultatom 3:0. Mreže su mirovale prvo poluvrijeme, a u drugom je domaćin uspio slomiti otpor gostiju i tako je upisao nova tri boda. Vedran Šekutor i Josip Antolić su postigli pogotke, a jedan im je poklonio Ivan Pavao Nikolić postignutim autogolom. Bratstvo je na gostovanju u Suzi slavilo protiv Columbusa rezultatom 0:3. Milan Jakšić, Robert Nospak i Nemanja Ilić riješili su pitanje pobjednika već u prvom dijelu susreta. Utakmicu punu pogodaka odigrali su domaći Petlovac i Ribar, konačan rezultat bio je 7:3 u korist Petlovca. Gosti su na odmoru imali 2:2, ali onda je domaćin u drugom dijelu bio potpuno nemilosrdan. Igor Kolarić postigao je četiri pogotka, Leo Bartolov dva, a Matej Markan jedan. Bruno Ujhelji postigao je dva pogotka, a Dino Švob jedan za goste iz Kopačeva.

Bilje je na svom terenu minimalno bilo bolje od Belja, konačan rezultat bio je 2:1. Gosti su u prvom poluvrijemenu bili bolja momčad te su vodili na odmoru 0:1. Tu prednost im je donio Hrvoje Opančar u 38. minuti. U drugom dijelu domaćin se budi i s dobrim napadačkim nogometom dolazi do preokreta i pobjede. Poravnao je Josip Tuličić u 72. minuti, a preokret je priredio Luka Čepčik u 80. minuti. Mladost iz Čeminaca je bila bolja od Dinama na svom terenu te ih je pobijedila rezultatom 5:2. Berislav Kuna doveo je domaćina u prednost postignutim autogolom u prvom dijelu, svi ostali pogoci postignuti su u drugom dijelu. Alen Podnar i Bojan Bolšec su u 58. i 59. minuti donijeli preokret i vodstvo gostima, ali se onda u zadnjih dvadesetak minuta domaćin budi i s četiri pogotka rješava pitanje pobjednika. Stanko Jeftimir postigao je dva pogotka, a po jedan su dodali Božidar Marijanac i Milan Bešlić. Mladost je u Draži svladala Šokadiju rezultatom 3:1. Hrvoje Crnčan postigao je dva, a Dalibor Kučuk jedan pogodak za domaćina. Jedini pogodak za goste postigao je Nenad Vukelić na otvaranju susreta. Jovan Lazić je na svom terenu svladao Polet rezultatom 3:1. Zoran Kovač, Hainrich Mesar i Stevan Petrović postigli su pogotke. Bruno Barat postigao je jedini pogodak za goste iz Karanca sa bijele točke u 70. minuti.