/Kelme izgubio dobivenu utakmicu OSJEČANI SU PROKOCKALI 2:0 VODSTVO, PONOVNO POGODAK U POSLJEDNJOJ MINUTI
osijek kelme

Malonogometaši Osijek Kelmea doživjeli su poraz na svom parketu od MNK Vrgorca rezultatom 3:2.

Nesretno i nespretno Osječani su ponovno ostali bez bodova koji su im bili vrlo važni. Već u 3. minuti mogli su do vodstva, no udarac Erora završio je na vratnici. Osječani su napadali, a vratar gostiju Herceg briljirao, no u 16. minuti je napokon bio nemoćan, strijelac ponovno Pandurević koji igra briljantno ovog proljeća, i već je treći strijelac lige.

I nakon vodstva domaći ne staju, i dalje napadaju i ozbiljno prijete gostima koji prijete tek iz kontri, a u nekoliko navrata su to odradili odlično pa je iMladina upisao nekoliko dobrih intervencija. Rezultatom 1:0 otišlo se na odmor, a kada se nakon nekoliko minuta nastavka vidjelo kako su Osječani nastavili u istom ritmu činilo se da pobjeda ne može pobjeći. Taj dojam još se pojačao kada je Dakić u 24. minuti iskoristio svoju 3. sjajnu prigodu u drugom poluvremenu i podignuo prednost na 2:0.

Nakon povećenja vodstva Osijek je stao, krenuli su čuvati prednost i to im se na žalost na kraju obilo o glavu. Najprije je Mladina dva puta sjajno obranio, a u 30. minuti prvi puta je potpisao kapitulaciju, za 2:1 zabio je Mijo Marinović. Iako su gosti preuzeli inicijativu, naši su znali dobro zaprijetiti, pa je Eror u 34. minuti ponovno uzdrmao vratnicu.

U posljednje 3 minute gosti kreću s igračem-vratarom Alenom Vukovićem koji je 50ak sekundi nakon ulaska na žalost zabio za poravnanje. Kako to obično u nogometu biva, kada ne iskoristiš svoje prilike, kazna brzo stigne, pa je tako u posljednjoj minuti susreta Vrgorac preko Duška Martinca došao do potpunog preokreta i pobjede 3:2. Previše propuštenih prigoda, vratnica i dekoncentracije u završnici danas je plaćeno porazom.

kelme rezultati

Potpićan je pobjedom nad Solinom preskočio Osječane koji su sada na 8 poziciji, a i Novo vrijeme je iznenađujućim remijem protiv Uspinjače smanjio zaostatak na samo 3 boda.