Karlo Išasegi najbolji je igrač 16. kola Prve NL

Kapetan Cibalije s dva je gola predvodio svoju momčad do važne gostujuće pobjede nad Solinom, a za to je od naših čitatelja nagrađen statusom najboljeg igrača 16. kola SuperSport Prve NL.

Oglas

16. kolo:

Oglas
  1. Karlo Išasegi – 7
  2. Ajdin Mujagić – 5
  3. Törles Knöll – 4
  4. Josip Majić – 3
  5. Ivan Šaranić – 2
  6. Nikola Jakovljević – 1

Ukupni poredak:

  1. Dominik Dogan (Zrinski) – 26
  2. Josip Majić (Šibenik) – 22
  3. Robin (Vukovar) – 17
  4. Törles Knöll (Vukovar) – 15
  5. David Bosak (Cibalia) – 14
  6. Ajdin Mujagić (Zrinski) – 10
  7. Tomislav Gudelj (Croatia) – 8
  8. Ivan Luka Lukić (Dugopolje) – 8
  9. Mijo Šabić (Croatia) – 8
  10. Ilija Đilas (BSK) – 8
  11. Jakov Pranjić (Jarun) – 7
  12. Josip Gačić (Šibenik) – 7
  13. Miran Horvat (Zrinski) – 7
  14. David Bosak (Cibalia) – 7
  15. Petar Korov (Zrinski) – 7
  16. Zinedin Mustedanagić (Vukovar) – 7
  17. Paul Bismarck (Vukovar) – 7
  18. Mario Tadić (Zrinski) – 7
  19. Patrick Stanić (Zirnski) – 7
  20. Karlo Išasegi – 7
  21. Amar Pekarić (Zrinski) – 7
  22. Ivan Šaranić (Dugopolje) – 6
  23. Marko Guja (Sesvete) – 6
  24. Halid Alghoul (Jarun) – 6
  25. Iker Pozo (Šibenik) – 5
  26. Ivan Cvijanović (Šibenik) – 5
  27. Ivan Jajalo (Zrinski) – 5
  28. Mario Gudelj (Croatia) – 5
  29. Carlos Torres (Šibenik) – 5
  30. Leon Marković (Cibalia) – 5
  31. Šimun Hrgović (Solin) – 5
  32. Ivan Božić (Šibenik) – 5
  33. Filip Kovačević (Cibalia) – 5
  34. Tomislav Baltić (Vukovar) – 5
  35. Fran Tomek (Dubrava) – 4
  36. Dragan Juranović (Dubrava) – 4
  37. Bruno Burčul (Dugopolje) – 4
  38. Clement Ikenna (Dubrava) – 4
  39. Karlo Majtanić (BSK) – 4
  40. Rene Šarić (Cibalia) – 4
  41. Filip Hrs (BSK) – 4
  42. Mateo Topić (Sesvete) – 4
  43. Vanja Šare (Sesvete) – 3
  44. Faal Baboucarr (Orijent) – 3
  45. Niko Glajzer (Orijent) – 3
  46. Andrija Bubnjar (Orijent) – 3
  47. Tomislav Duvnjak (Sesvete) – 3
  48. Borna Buljan (Solin) – 3
  49. Roko Brajković (Solin) – 3
  50. Tomislav Krizmanić (Croatia) – 3
  51. Mosses Barnabas (Sesvete) – 3
  52. Fran Čuljak (Sesvete) – 2
  53. Tin Šarkanj (Dubrava) – 2
  54. Josip Tadić (Jarun) – 2
  55. Ante Matić (Sesvete) – 2
  56. Ivan Rodić (Dugopolje) – 2
  57. Blaž Bošković (Jarun) – 2
  58. Ivan Bošnjak (Dubrava) – 2
  59. Patrik Mohorović (Orijent) – 1
  60. Špiro Peričić (Dugopolje) – 1
  61. Mirko Sušak (Sesvete) – 1
  62. Petar Petriško (Dubrava) – 1
  63. Marko Tešija (Dugopolje) – 1
  64. Mahdi Ouamri (Solin) – 1
  65. Ante Šuto (Croatia) – 1
  66. Nikola Jakovljević (Dubrava) – 1