Kakva gužva: 6 klubova nagurano u samo 3 boda

Totalna gužva vlada na vrhu 2. ŽNL Valpovo – Miholjac! Šestoplasirani Sokol za vodećim Bratstvom zaostaje samo 3 boda, a pazite ovo, niti 11. Mladost nije bez izgleda da se uključi u borbu za naslov, s nekoliko vezanih pobjeda društva iz Črnkovaca ili naravno momčadi iza Sokola a ispred Mladosti eto ih u vrhu i borbi za titulu! Bit će ovo zanimljivo proljeće!

Bilo je to vrlo dobro kolo za domaćine, samo su Dubrava i Satnica slavili kao gosti, a slavlje Dubrave značilo je da momčad iz Narda nije iskoristila poraz Bratstva u Šljivoševcima.

Zelčin :                  NK “Zelčin”                        NK “Gat”                                 8   :   0

Nard :                    NK “Drava”                         NK “Dubrava”                       1   :   4

Bizovac :               NK “BSK Termia”               NK “Viktorija”                       4   :   0

Črnkovci :             NK “Mladost” (Č)                NK “Bočkinci”                       2   :   0

Ivanovo :              NK “Ivanovo”                     NK “Satnica”                           0   :   2

Petrijevci :             NK “Omladinac”                 NK “Podravac” (PM)          3   :   1

Šljivoševci :          NK “Graničar”                     NK “Bratstvo”                        2   :   1

Beničanci :            NK “Beničanci”                   NK “Hajdin”                          2   :   1

Rakitovica :           NK “Sokol”                         NK “Podravac” (B)                2   :   0

Raspored 16. kola:

Zelčin :                  NK “Zelčin”                          NK “Drava”

Ivanovci :              NK “Dubrava”                     NK “BSK Termia”

Lacići :                  NK “Viktorija”                     NK “Mladost” (Č)

Bočkinci :             NK “Bočkinci”                      NK “Ivanovo”

Satnica :                NK “Satnica”                        NK “Omladinac”

Moslavina :          NK “Podravac” (PM)           NK “Graničar”

Radikovci :           NK “Bratstvo”                      NK “Beničanci”

Cret :                     NK “Hajdin”                         NK “Sokol”

Gat :                       NK “Gat”                              NK “Podravac” (B)