Još je samo osam mjesta na požeškom turniru

Velikom brzinom popunjavaju se mjesta za ekipe na Božićnom malonogometnom turniru Požega 2023. S obzirom da je broj ekipa ograničen na njih 32. nema još puno vremena za prijave, u srijedu su u seniorskom turniru popunjena već 24 mjesta.

Oglas

U ostalim kategorijama broj ekipa nije ograničen, ali i tu se puno ekipa prijavilo pa je prilično izvjesno da će biti nadmašen prošlogodišnji broj od ukupno 104 ekipe u svim kategorijama.

Oglas

Požeški turnir najprepoznatljiviji je slavonski turnir, ove godine odigrat će se u potpuno preuređenom Grabriku, odnosno Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, pod novom rasvjetom, na novouređenom parketu i uz nove sjedalice koje daju potpuno novu vizuru čitavoj dvorani. Redovito odlično posjećeni turnir uvijek je poseban izazov ekipama izvan Zlatne doline, pa nema dileme da će tako biti i ove godine. Prošlogodišnji sudionici završnice već su prijavljeni, mjesta za izazivače je malo pa se pozivaju ekipe da se što prije jave organizatoru kako bi ulovili svoje mjesto.

Oglas

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2023“ POPIS EKIPA SENIORI

  1. Platinum & Gloria
  2. DT Logistika
  3. Rukometni klub Požega
  4. Caffe bar Castrum Kaptol
  5. Play Fitness
  6. NK Croatia 74
  7. Svrake
  8. COR d.o.o.
  9. MNK Autodijelovi Barišić I
  10. MNK Autodijelovi Barišić II
  11. MNK Autodijelovi Barišić III
  12. Žuja
  13. 1986 – Pž
  14. Caffe bar Vertigo
  15. Vladorena Pizzeria Mama Mia
  16. Prvča
  17. Rafaney
  18. Wiener osiguranje
  19. NK Dinamo Rajsavac
  20. Autoservis Gile
  21. Mandarine Požega – OPG Tomislav Markota
  22. Horeca Caffe bar Zeus
  23. Darmopil Instalacije
  24. Caffe bar Samson

VETERANI:

  1. MNK Moby dick Batrina
  2. MNK Birtijca
  3. Alabama
  4. Wiener osiguranje
  5. Kelvin
  6. Autodijelovi Barišić
  7. Vallis Aurea

KADETI: 

  1. Colosseum
  2. MNK Autodijelovi Barišić
  3. Ikone
  4. NK Kaptol
  5. MNK Sloga Unitas Nova Gradiška
  6. NK Hajduk Pakrac
  7. Sedmerac
  8. NK Kutjevo
  9. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  10. NK Papuk Velika

STARIJI PIONIRI: 

  1.  NK Kaptol
  2. Škola nogometa Batrina
  3. NK Kutjevo
  4. Škola nogometa Slavija Pleternica
  5. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga

MLAĐI PIONIRI: 

  1.  NK Sloga Nova Gradiška
  2. Škola nogometa Batrina
  3. Škola nogometa Slavija Pleternica
  4. NK Kutjevo
  5. NK Papuk Velika
  6. NK Dinamo Rajsavac
  7. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  8. NK Slavonija I
  9. NK Slavonija II
  10. NK Slavonija III
  11. NK Slavonija IV

POČETNICI: 

  1. NK Jakšić
  2. NK Papuk Velika
  3. NK Kaptol
  4. NK Sloga Trenkovo
  5. Škola nogometa Batrina
  6. Škola nogometa Slavija Pleternica I
  7. Škola nogometa Slavija Pleternica II
  8. NK Kutjevo
  9. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  10. NK Slavonija I
  11. NK Slavonija II
  12. NK Slavonija III
  13. NK Slavonija IV

LIMAČI: 

  1. Škola nogometa Batrina
  2. NK Kutjevo
  3. Škola nogometa Slavija Pleternica I
  4. Škola nogometa Slavija Pleternica II
  5. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  6. NK Slavonija I
  7. NK Slavonija II