Izaberite najboljeg igrača kola Druge NL

Hrvatski trećeligaši odradili su 24. prvenstvenu etapu, samim tim vrijeme je da mi i naši čitatelji odradimo izbor najboljeg igrača kola po 24. put ove sezone. Kao i obično, pred vama je osam kandidata koji su bili junaci svake od odigranih utakmica, na našoj Facebook stranici svojim glasovima možete podržati onoga za koga smatrate da je pokazao najviše.

Igor Lepinjica – Jadran je odnio veliki bod iz Karlovca, a možda je najbolje spomenuti da je Igor Pamić rekao da je imao osjećaj kao da igra sam, da je njegova momčad u igri deset na jedan izvojevala samo bod. Velemajstor!

Matija Fintić – Dugo Selo je slavilo na domaćem terenu protiv Bjelovara, Matija je dirigirao igrom svoje momčadi, a dobru partiju zasladio je prvim pogotkom na utakmici.

Ante Puljić – iskusni stoper Kustošije osim što je bio sjajan u svojim glavnim zadacima, čuvanju vlastitog gola, zabio je jedan u uvjerljivoj pobjedi zagrebačke momčadi u Hrvacama.

Dražen Pilčić – s nova četiri pogotka stigao je na vrh ljestvice strijelaca, kao i još dvojica ima 14 golova na kontu, protiv Belišća je tri puta bio strijelac sa bijele točke, ali i tu je pokazao da je pravi majstor.

Dan Lagumdžija – mladi veznjak Opatije odradio je odličnu utakmicu na Krku s kojeg se njegova momčad vratila s novim bodovima, bio ga je zaista pun teren, radio je u oba pravca, a zapravo je bio pravi izvor napada svoje momčadi, puno toga je kretalo od njega.

Antonijo Ivandić – bez dileme najbolji igrač Marsonije ovog proljeća i u Pločama je bio vrlo raspoložen, zabio je gol u osmoj minuti za poravnanje, a nakon toga odigrao tako da su treneri jednoglasno izdiktirali njegovo ime kada smo pitali za igrača utakmice.

Karlo Igor Majić – Trnje je upisalo važnu pobjedu na domaćem terenu protiv Dragovoljca, a Majić je bio dvostruki strijelac, klasa nije sporna, s njim u formi Trnje je potpuno druga momčad nego kada on nije na pravoj razini.

Nikola Marić – dva pogotka u uvjerljivoj pobjedi Mladosti nad donedavno vodećim Radnikom samo su šlag na tortu zaista fantastične utakmice.

Trenutni poredak:

  1. Mihael Mladen (Radnik) – 34
  2. Jovan Motika (Bjelovar) – 26
  3. Selmir Mahmutović (Marsonia) – 24
  4. David Žabec (Mladost/Opatija) – 23
  5. Mate Ivetić (Poreč) – 22
  6. Marko Guja (Kustošija) – 17
  7. Luka Pisačić (Mladost) – 17
  8. Zvonko Pamić (Karlovac) – 17
  9. Igor Lepinjica (Poreč) – 16
  10. Ivan Vargić (Krk) – 16
  11. Ajayi (Opatija) – 15
  12. Ivan Mihaljević (Kustošija) – 15
  13. Max Galić (Ploče) – 15
  14. Tomislav Turčin (Radnik) – 15
  15. Franko Bosančić (Grobničan) – 14
  16. Borna Kovačević (Grobničan) – 12
  17. Dražen Pilčić (Grobničan) – 11
  18. Josip Topić (Mladost) – 10
  19. Ivo Vukić (Radnik) – 9
  20. Denis Ceraj (Trnje) – 9
  21. Nikola Pervan (Krk) – 8
  22. Max Galić (Ploče) – 8
  23. Tomislav Gradenić (Radnik) – 8
  24. Mateo Jakšić (Mladost) – 8
  25. Renato Kauzlarić (HD) – 8
  26. Antonijo Ivandić (Marsonia) – 8
  27. Mateo Stanišić (Marsonia) – 8
  28. Karlo Bužanić (Trnje) – 8
  29. Patrick Almeida (Belišće) – 8
  30. Dominik Dubravac (Belišće) – 8
  31. Dino Curać (Grobničan) – 8
  32. Dario Ćato (Marsonia) – 8
  33. Marko Domović (Marsonia) – 8
  34. Josip Čikvar (Bjelovar) – 8
  35. Dino Bognar (Marsonia) – 8
  36. Frano Medić (Ploče) – 7
  37. Filip Crnolatac (Dugo Selo) – 7
  38. Josip Kolar (Trnje) – 7
  39. Joško Rendulić (HD) – 7
  40. Jozef Kuqi (Ploče) – 7
  41. Tomislav Valentić (Marsonia) – 7
  42. Toni Barišić (Bjelovar) – 7
  43. Gabrijel Iličević (Bjelovar) – 7
  44. Nikola Rodin (Ploče) – 7
  45. Allysson (Radnik) – 7
  46. Matej Sivrić (Marsonia) – 7
  47. Marko Žulj (Kustošija) – 7
  48. Antonio Azinović (Mladost) – 7
  49. Frane Barbić (Bjelovar) – 7
  50. Jakov Delibegović (Krk) – 6
  51. Nikola Marić (Mladost) – 6
  52. Seth Amoateng (HD) – 6
  53. Ivano Čepo (Ploče) – 6
  54. Nino Stojanović (Bjelovar) – 6
  55. Antonio Radonić (Ploče) – 6
  56. Stjepan Poljak (Belišće) – 6
  57. Karlo Milinović (Krk) – 6
  58. Karlo Darojković (Dugo Selo) – 6
  59. Dmytro Lopa (Mladost) – 6
  60. Oliver Sumić (Poreč) – 6
  61. Silvio Anočić (Belišće) – 6
  62. Slobodan Milanović (Marsonia) – 6
  63. Petar Radoš (Dugo Selo) – 6
  64. Sedin Ljuca (Hrvace) – 5
  65. Ivan Matiazh (Karlovac) – 5
  66. Ivan Al Tharwan (Poreč) – 5
  67. Ivan Lucić (Krk) – 5
  68. Dominik Šuart (Kustošija) – 5
  69. Filip Mendiković (Poreč) – 5
  70. Deni Kakša (Dugo Selo) – 5
  71. Nikola Čepo (Ploče) – 5
  72. Mateo Dunić (Radnik) – 5
  73. Antonio Marić (Trnje) – 5
  74. Dino Curać (Grobničan) –  5
  75. Matija Fintić (Dugo Selo) – 5
  76. Bohdan Mishenko (Radnik) – 5
  77. Baltazar Bogolin (Opatija) – 5
  78. Patrik Srzentić (Grobničan) – 4
  79. Marko Čovo (Hrvace) – 4
  80. Luka Botić (Hrvace) – 4
  81. Josip Barjašić (Dugo Selo) – 4
  82. Josip Mijatović (Bjelovar) – 4
  83. Bojan Knežević (Kustošija) – 4
  84. Kristijan Srbljanović (Mladost) – 4
  85. Mihael Mačković (Radnik) – 4
  86. Sejdin Ljuca (Hrvace) – 3
  87. Patrik Braun (Trnje) – 3
  88. Gordan Bunoza (Karlovac) – 3
  89. Goran Paracki (Karlovac)-  3
  90. Fran Petković (Kustošija) – 3
  91. Duje Ušalj (Grobničan) – 3
  92. Antonio Pejanović (Opatija) – 3
  93. Antonio Matić (Trnje) – 3
  94. Patrik Gujić (H. dragovoljac) – 3
  95. Josip Marinić (Dugo Selo) – 3
  96. Antun Marković (Karlovac) – 3
  97. Ivor Ribar (Karlovac) – 3
  98. Dan Lugamdžija (Opatija) – 3
  99. Pjero Škarić (Hrvace) – 3
  100. Jabita Akinola (Grobničan) – 3
  101. Sven Opačić (H. dragovoljac) – 3
  102. Mateo Klenovšek (Krk) – 2
  103. Noa Marinčić (HD) – 2
  104. Goran Šujić (Ploče) – 2
  105. Val Bogolin (Opatija) – 2
  106. Cassama Mohamadou (Trnje) – 2
  107. Antonio Radonić (Ploče) – 1
  108. Filip Vajdovčić (Kustošija) – 2
  109. Marijan Jukičić (Opatija) – 2
  110. Domagoj Gracin (HD) – 2
  111. Josip Budimir (Karlovac) – 2
  112. Fran Petković (Kustošija) – 2
  113. Luka Kosić (Krk) – 1
  114. Luka Šteko (Karlovac) – 1
  115. Mateo Furijan (Opatija) – 1
  116. Mateo Barać (Hrvace) – 1
  117. Maks Slunjski (D. Selo) – 1
  118. Josip Glavović (Hrvace) – 1
  119. Ivan Jagatić (Karlovac) – 1
  120. Leo Burul (Hrvace) – 1
  121. Ante Kozina (H. Dragovoljac) – 1
  122. Markelo Guevra (Kustošija) – 1
  123. Sanin Muminović (Krk) – 1
  124. Ivan Gilić Kuko (Hrvace) – 1
  125. Luka Marić (Opatija) – 1