/Ivica Radoš ljutit nakon poraza u Drenovcima PRVA ŽNL VSŽ SUCI
ivica radoš

Ivica Radoš ljutit nakon poraza u Drenovcima PRVA ŽNL VSŽ SUCI

U Nedjelju (17.11.2019) igrana je utakmica 1.ŽNL VSŽ u Drenovcima, susret dviju ekipe Borca i Croatie iz Bogdanovaca, susret je završen 3:2 za domaćina iz Drenovaca. Sa suđenjem nije bio zadovoljan trener Croatie Ivica Radoš koji nam se javio s molbom da prenesemo njegovu izjavu koju prenosimo u cijelosti:

Što reći o utakmici, u kojoj je glavnu ulogu imao glavni sudac, koji je svojim tendencioznim suđenjem teško oštetio moju momčad. Prvo poluvrijeme smo bili puno bolja momčad i promašili smo rekao bih 5-6 čistih prigoda ali moji napadači su uspjeli i nemoguće promašiti, domaćin je poveo tri minute prije kraja poluvremena. U drugom poluvremenu nakon što je domaćin poveo sa 2-0, a mi ubrzo smanjili golom Ležaića, na scenu stupa već spomenuti sudac koji je svojim odlukama upropastio korektnu utakmicu dva kluba, dva puta je oprostio čiste žute kartone domaćim igračima broj 6 i broj 15, koji bi bili isključujući. Nakon našeg izjednačenja slijedi gol domaćina uz pomoć, ovaj puta prvog pomoćnog suca. Krenuli smo u kontru i imali izglednu situaciju, ali je on mahnuo da je lopta prešla aut liniju i dosudio aut za domaćina iz kojeg dobivamo gol. Nevjerojatan propust jer smo spriječeni u situaciji koja je bila obećavajuća, ali je samo on vidio da je tobože prešla aut liniju. U prvoj minuti sudačke nadoknade glavni sudac nam ne sudi ne penal već tropenal kada je u petercu domaćih srušen Dino Vuknić, jedanaesterac čist kao suza za sve prisutne na stadionu osim za glavnog suca, iako je trebao produžiti utakmicu bar 5-6 minuta zbog ležanja domaćeg igrača broj 15 koji se ozlijedio te mu se ukazivala pomoć, on je svirao kraj i tada su nastale neželjene scene, jer su naši igrači iziritirani suđenjem glavnog suca potrčali prema njemu, podijelio je ne znam koliko žutih kartona, bilo je svega i svačega. Mi smo očiglednim sudačkim pogreškama ostali kratki za 8-9 bodova, uputili smo i prigovor na suđenje, isto tako mislimo napisati i priopćenje za javnost, jer ovo više nema smisla. Domaćin fer i korektan,sportski pozdrav – rekao nam je trener Croatie, Ivica Radoš.