Ivan Rakitić odigrao jednu od ključnih uloga u vrijednoj pobjedi Seville

Srebrni Vatreni Ivan Rakitić odigrao je jednu od ključnih uloga u vrijednoj pobjedi svoje Seville u elitnom europskom klupskom natjecanju.

Španjolska Sevilla i ruski Krasnodar sastali su se u trećem kolu grupne faze Lige prvaka, a gosti su već u prvih dvadesetak minuta – pogocima Sulejmanova i Berga – stekli prednost 2:0.

Igrala se 42. minuta kada je s desne strane ubacio Jordan, a Ivan Rakitić glavom pogodio suprotnu stranu za smanjenje zaostatka. Međutim, Sevilla je ubrzo ostala bez isključenog Navasa.

Ipak, u 69. minuti El Nesyri donosi izjednačenje na 2:2, da bi samo tri minute poslije Rakitić centrirao iz prekida, pogodio vratnicu, a El Nesyri odbijenu loptu pretvara u pobjedu Seville.

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu, a Sevilla i Kovačićev Chelsea vode na tablici Skupine E sa sedam osvojenih bodova, dok Krasnodar i Rennes imaju po jedan.