/Ivan Magić donio Slavoncu gostujuću pobjedu 1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSJEČKO BARANJSKA
jedinstvo slavonac ladimirevci 1

Danas su odgirane prve dvije utakmice devetog kola osječko baranjske 1. ŽNL kojima mogu biti zadovoljniji gosti koji su kući odnijeli 4 od mogućih 6 bodova.

BARANJA BELJE – FEŠK 1:1

Probudila se Baranja iako nije bila daleko od novog poraza. Iako je ostao bez dva boda u završnici, Fešk je potvrdio dobru formu i s optimizmom u Feričancima mogu gledati na nastavak sezone. Vedran Pinter je u 74. minuti donio prednost gostima, a spas Baranji iz kaznenog udarca donio je Filip Benković u 88. minuti.

– Velike čestitke mojoj ekipi na današnjoj utakmici! Inače nekomentiram suđenje ali ovo danas je bilo jako jako loše! Kroz tjedan naporno radimo treniramo da bi bili sto bolji, izgubimo cijelo poslijepodne na utakmicu da bi nam jedan čovjek ukrao skoro sve! Ipak smo bili dovoljno sabrani nakon svih veoma spornih odluka uspijeli donjeti bod doma! – izjava je Stjepana Kapraljevića, trenera gostiju.

BARANJA

JEDINSTVO – SLAVONAC 2:3

Sjajnu utakmicu odigrali su Jedinstvo i Slavonac, posebice ako ste navijač momčadi iz Ladimirevaca koja je gostujućom pobjedom potvrdila da se diže u formi. Do 65. minute mreže su mirovale, a onda prava golijada koju je otvorio Matej Vidaković pogodivši za vodstvo Jedinstva. Dvije minute nakon toga Domagoj Salapić poravanava na 1:1, a onda slijede tri pogotka igrača sa sedmicom na leđima. Ivan Magić u 77. odnosi prednost na stranu gostiju, u 82. Marko Matović vraća Jedinstvo u egal, ali Magić još jednom pogađa iz slobodnog udarca i odnosi sva tri boda u Ladimirevce.

– Nastavili smo niz loše odigranih utakmica, kao trener preuzimam potpunu odgovornost za trenutno stanje u ekipi i napuštam mjesto trenera. Svojim dečkima želim puno sreće u nastavku prvenstva. Protivniku čestitam na zasluženoj pobjedi te na fer i korektnoj igri. Ovom prilikom zahvalio bi se svim navijačima, upravi kluba i igračima što ste me morali trpiti zadnjih 10 mjeseci. Hvala Sportalu na dosadašnjoj suradnji – izjavio je sada već bivši trener Jedinstva Martin Majdenić.

– Ušli smo dosta nervozno, nezainteresirano u utakmicu. Svojim greškama smo domaćinu poklonili nekoliko dobrih prigoda kojeje srećom naš golman fantastično obranio. U nastavku je bilo bolje, ali nije bilo dobro. Rekao bih da nas je sportska sreća danas nagradila za dobar rad preko tjedna. Marić je zabio dva fantastična gola i donio nam pobjedu. Domaćinu sve čestitke na korektnoj igri i puno sreće u nastavku, a mi se okrećemo novomg gostovanju, idemo u Marijance gdje se nadamo novom bodu – rekao je trener Slavonca Jako Brnić.