Italija europski prvak

Već smo pisali da je Hrvatska poražena u četvrtfinalu od Francuske, ali Francuzi su također zapeli na idućoj stepenici. U polufinalu su ih svladali Talijani koji su otišli do kraja. Iznenađenje turnira je bila Srbija koja nije imala snage za završni trijumf pa ih je u finalu koje se igralo na tri pobjede svladala Italija okitivši se tako prvim naslovom online europskog prvaka.

Rezultati:

Final

24/05: Serbia 1-3 Italy (best of five games)

Semi-finals

24/05: Romania 1-2 Serbia (best of three games)
24/05: Italy 2-0 France

Quarter-finals

24/05: Netherlands 1-2 Romania (best of three games)
24/05: Spain 1-2 Serbia
24/05: Italy 2-0 Israel
24/05: France 2-0 Croatia

Group stage

Final Tournament: Group A

Final Tournament: Group A

Group A

23/05: Spain 6-5 Romania
23/05: Germany 5-1 Bosnia and Herzegovina
23/05: Losers match: Bosnia and Herzegovina 2-8 Romania
23/05: Winners match: Spain 4-2 Germany
23/05: Tiebreaker match: Germany 3-4 Romania

Final Tournament: Group B

Final Tournament: Group B

Group B

23/05: Denmark 1-5 Italy
23/05: Serbia 6-1 Turkey
23/05: Losers match: Turkey 7-2 Denmark
23/05: Winners match: Italy 6-5 Serbia
23/05: Tiebreaker match: Serbia 4-3 Turkey

Final Tournament: Group C

Final Tournament: Group C

Group C

23/05: Montenegro 2-1 Luxembourg
23/05: Netherlands 3-2 Croatia
23/05: Losers match: Croatia 5-3 Luxembourg
23/05: Winners match: Montenegro 1-2 Netherlands
23/05: Tiebreaker match: Montenegro 2-2 Croatia (pens: 4-5)

Final Tournament: Group D

Final Tournament: Group D

Group D

23/05: Austria 2-1 Israel
23/05: France 3-2 Greece
23/05: Losers match: Greece 1-2 Israel
23/05: Winners match: Austria 0-2 France
23/05: Tiebreaker match: Austria 2-2 Israel (pens: 2-3)

Play-off Matchday 1

Group 1

20/04: Croatia 5-4 Portugal
20/04: Finland 3-2 Montenegro
20/04: Austria 1-2 Portugal
20/04: Finland 2-3 Croatia
20/04: Austria 2-1 Finland
20/04: Montenegro 4-3 Croatia
20/04: Finland 1-6 Portugal
20/04: Austria 3-3 Montenegro
20/04: Montenegro 5-2 Portugal
20/04: Austria 3-2 Croatia

Group 2

20/04: Kazakhstan 3-6 Spain
20/04: Lithuania 2-3 Denmark
20/04: Turkey 0-4 Denmark
20/04: Kazakhstan 2-5 Lithuania
20/04: Lithuania 3-6 Turkey
20/04: Spain 4-2 Denmark
20/04: Kazakhstan 4-4 Turkey
20/04: Lithuania 1-6 Spain
20/04: Kazakhstan 2-4 Denmark
20/04: Spain 4-4 Turkey

Play-off Matchday 2

Group 1

27/04: Portugal 2-2 Austria
27/04: Croatia 6-4 Finland
27/04: Portugal 4-3 Finland
27/04: Montenegro 3-4 Austria
27/04: Finland 2-5 Austria
27/04: Croatia 2-3 Montenegro
27/04: Portugal 3-3 Croatia
27/04: Montenegro 3-1 Finland
27/04: Portugal 2-2 Montenegro
27/04: Croatia 5-2 Austria

Final play-off standings

Final play-off standings

Group 2

27/04: Turkey 4-5 Spain
27/04: Lithuania 3-5 Kazakhstan
27/04: Turkey 5-2 Lithuania
27/04: Denmark 3-5 Spain
27/04: Spain 10-1 Kazakhstan
27/04: Denmark 5-2 Turkey
27/04: Turkey 3-2 Kazakhstan
27/04: Denmark 2-3 Lithuania
27/04: Denmark 6-2 Kazakhstan
27/04: Spain 7-1 Lithuania

Qualifying group stage

Group A

09/03: England 2-3 Serbia
09/03: Albania 3-4 Spain
09/03: England 7-1 Latvia
09/03: Spain 2-3 Serbia
09/03: England 4-4 Albania
09/03: Serbia 4-1 Latvia
09/03: England 1-6 Spain
09/03: Albania 3-2 Latvia
09/03: Latvia 2-3 Spain
09/03: Serbia 4-1 Albania
23/03: Serbia 6-2 England
23/03: Spain 4-3 Albania
23/03: Latvia 1-7 England
23/03: Serbia 2-2 Spain
23/03: Albania 7-3 England
23/03: Latvia 3-9 Serbia
23/03: Spain 4-2 England
23/03: Latvia 0-7 Albania
23/03: Spain 2-1 Latvia
23/03: Albania 5-7 Serbia

Final standings: Groups A, B, C

Final standings: Groups A, B, C

Group B

09/03: Slovenia 6-3 Scotland
09/03: Romania 2-1 Portugal
09/03: Slovenia 5-2 Liechtenstein
09/03: Scotland 1-1 Romania
09/03: Slovenia 1-6 Portugal
09/03: Scotland 6-1 Liechtenstein
09/03: Slovenia 3-1 Romania
09/03: Portugal 5-0 Liechtenstein
09/03: Liechtenstein 1-7 Romania
09/03: Portugal 9-3 Scotland
23/03: Scotland 0-0 Slovenia
23/03: Portugal 4-5 Romania
23/03: Liechtenstein 1-7 Slovenia
23/03: Romania 6-1 Scotland
23/03: Portugal 4-3 Slovenia
23/03: Liechtenstein 1-4 Scotland
23/03: Romania 4-0 Slovenia
23/03: Liechtenstein 0-8 Portugal
23/03: Romania 8-0 Liechtenstein
23/03: Scotland 5-2 Portugal

Group C

09/03: Switzerland 2-1 North Macedonia
09/03: Moldova 3-5 Kazakhstan
09/03: Switzerland 4-6 Bosnia and Herzegovina
09/03: Kazakhstan 5-4 North Macedonia
09/03: Switzerland 3-4 Moldova
09/03: North Macedonia 1-6 Bosnia and Herzegovina
09/03: Switzerland 5-5 Kazakhstan
09/03: Bosnia and Herzegovina 3-3 Moldova
09/03: Kazakhstan 5-5 Bosnia and Herzegovina
09/03: North Macedonia 3-3 Moldova
23/03: North Macedonia 5-0 Switzerland
23/03: Kazakhstan 2-2 Moldova
23/03: Bosnia and Herzegovina 5-2 Switzerland
23/03: North Macedonia 3-5 Kazakhstan
23/03: Moldova 4-0 Switzerland
23/03: Bosnia and Herzegovina 6-2 North Macedonia
23/03: Kazakhstan 4-2 Switzerland
23/03: Moldova 1-6 Bosnia and Herzegovina
23/03: Bosnia and Herzegovina 4-0 Kazakhstan
23/03: Moldova 5-1 North Macedonia

Group D

09/03: Slovakia 1-4 Greece
09/03: Finland 4-1 Norway
09/03: Slovakia 2-2 Azerbaijan
09/03: Norway 1-6 Greece
09/03: Slovakia 3-1 Finland
09/03: Greece 5-1 Azerbaijan
09/03: Slovakia 0-4 Norway
09/03: Azerbaijan 2-5 Finland
09/03: Norway 5-3 Azerbaijan
09/03: Greece 1-0 Finland
23/03: Greece 7-5 Slovakia
23/03: Norway 0-3 Finland
23/03: Azerbaijan 3-5 Slovakia
23/03: Greece 7-2 Norway
23/03: Finland 2-1 Slovakia
23/03: Azerbaijan 0-7 Greece
23/03: Norway 2-6 Slovakia
23/03: Finland 2-3 Azerbaijan
23/03: Azerbaijan 3-5 Norway
23/03: Finland 1-6 Greece

Final standings: Groups D, E

Final standings: Groups D, E

Group E

09/03: Austria 4-4 Israel
09/03: Russia 8-1 Iceland
09/03: Austria 3-3 Poland
09/03: Israel 5-4 Russia
09/03: Austria 7-2 Iceland
09/03: Poland 3-4 Israel
09/03: Austria 5-3 Russia
09/03: Iceland 1-5 Poland
09/03: Poland 4-5 Russia
09/03: Israel 11-2 Iceland
23/03: Israel 3-2 Austria
23/03: Iceland 0-7 Russia
23/03: Poland 4-5 Austria
23/03: Russia 3-4 Israel
23/03: Iceland 2-5 Austria
23/03: Israel 7-3 Poland
23/03: Russia 4-2 Austria
23/03: Poland 5-1 Iceland
23/03: Russia 2-5 Poland
24/03: Iceland 1-8 Israel

Group F

16/03: Kosovo 5-6 Georgia
16/03: Northern Ireland 4-4 Belarus
16/03: Lithuania 5-3 Luxembourg
16/03: Kosovo 4-5 Northern Ireland
16/03: Georgia 3-2 Lithuania
16/03: Belarus 2-2 Luxembourg
16/03: Kosovo 8-1 Lithuania
16/03: Georgia 1-5 Belarus
16/03: Northern Ireland 0-3 Luxembourg
16/03: Kosovo 4-4 Belarus
16/03: Georgia 6-5 Luxembourg
16/03: Northern Ireland 1-8 Lithuania
16/03: Kosovo 3-5 Luxembourg
16/03: Georgia 3-6 Northern Ireland
16/03: Lithuania 2-4 Belarus
30/03: Georgia 1-6 Kosovo
30/03: Belarus 4-2 Northern Ireland
30/03: Luxembourg 4-4 Lithuania
30/03: Northern Ireland 2-3 Kosovo
30/03: Lithuania 3-2 Georgia
30/03: Luxembourg 7-0 Belarus
30/03: Lithuania 4-2 Kosovo
30/03: Belarus 2-6 Georgia
30/03: Luxembourg 5-2 Northern Ireland
30/03: Belarus 4-7 Kosovo
30/03: Luxembourg 13-3 Georgia
30/03: Lithuania 3-1 Northern Ireland
30/03: Luxembourg 5-4 Kosovo
30/03: Northern Ireland 3-3 Georgia
30/03: Belarus 5-3 Lithuania

Group G

16/03: Hungary 13-1 Gibraltar
16/03: Turkey 5-2 Estonia
16/03: Bulgaria 1-6 Germany
16/03: Hungary 2-7 Turkey
16/03: Gibraltar 0-7 Bulgaria
16/03: Estonia 1-3 Germany
16/03: Hungary 4-5 Bulgaria
16/03: Gibraltar 3-4 Estonia
16/03: Turkey 2-3 Germany
16/03: Hungary 5-4 Estonia
16/03: Gibraltar 1-17 Germany
16/03: Turkey 3-2 Bulgaria
16/03: Hungary 2-5 Germany
16/03: Gibraltar 1-16 Turkey
16/03: Bulgaria 4-5 Estonia
30/03: Gibraltar 4-8 Hungary
30/03: Estonia 2-10 Turkey
30/03: Germany 4-1 Bulgaria
30/03: Turkey 7-2 Hungary
30/03: Bulgaria 2-1 Gibraltar
30/03: Germany 8-3 Estonia
30/03: Bulgaria 6-0 Hungary
30/03: Estonia 6-1 Gibraltar
30/03: Germany 9-4 Turkey
30/03: Estonia 2-4 Hungary
30/03: Germany 9-4 Gibraltar
30/03: Bulgaria 2-5 Turkey
30/03: Germany 9-0 Hungary
30/03: Turkey 11-2 Gibraltar
30/03: Estonia 2-5 Bulgaria

Group H

16/03: Wales 1-3 Faroe Islands
16/03: Ukraine 0-8 Italy
16/03: Andorra 1-12 Montenegro
16/03: Wales 0-3 Ukraine
16/03: Faroe Islands 3-1 Andorra
16/03: Italy 1-1 Montenegro
16/03: Wales 2-3 Andorra
16/03: Faroe Islands 4-10 Italy
16/03: Ukraine 2-2 Montenegro
16/03: Wales 0-6 Italy
16/03: Faroe Islands 2-6 Montenegro
16/03: Ukraine 6-2 Andorra
16/03: Wales 0-3 Montenegro
16/03: Faroe Islands 2-13 Ukraine
16/03: Andorra 1-7 Italy
30/03: Faroe Islands 5-1 Wales
30/03: Italy 4-2 Ukraine
30/03: Montenegro 7-0 Andorra
30/03: Ukraine 10-0 Wales
30/03: Andorra 4-5 Faroe Islands
30/03: Montenegro 3-1 Italy
30/03: Andorra 9-3 Wales
30/03: Italy 8-1 Faroe Islands
30/03: Montenegro 4-7 Ukraine
30/03: Italy 6-0 Wales
30/03: Montenegro 5-2 Faroe Islands
30/03: Andorra 1-10 Ukraine
30/03: Montenegro 11-0 Wales
30/03: Ukraine 9-3 Faroe Islands
30/03: Italy 6-1 Andorra

Group I

Final standings: Groups I, J

Final standings: Groups I, J

16/03: Sweden 4-3 San Marino
16/03: Denmark 6-8 Netherlands
16/03: Malta 1-1 Republic of Ireland
16/03: Sweden 6-6 Denmark
16/03: San Marino 1-5 Malta
16/03: Netherlands 11-1 Republic of Ireland
16/03: Sweden 6-1 Malta
16/03: San Marino 0-4 Netherlands
16/03: Denmark 9-2 Republic of Ireland
16/03: Sweden 1-4 Netherlands
16/03: San Marino 4-3 Republic of Ireland
16/03: Denmark 5-2 Malta
16/03: Sweden 11-1 Republic of Ireland
16/03: San Marino 4-5 Denmark
16/03: Malta 3-5 Netherlands
30/03: San Marino 0-0 Sweden
30/03: Netherlands 4-1 Denmark
30/03: Republic of Ireland 4-1 Malta
30/03: Denmark 3-2 Sweden
30/03: Malta 2-8 San Marino
30/03: Republic of Ireland 0-7 Netherlands
30/03: Malta 3-4 Sweden
30/03: Netherlands 8-0 San Marino
30/03: Republic of Ireland 2-3 Denmark
30/03: Netherlands 3-2 Sweden
30/03: Republic of Ireland 4-1 San Marino
30/03: Malta 1-6 Denmark
30/03: Republic of Ireland 4-7 Sweden
30/03: Denmark 0-7 San Marino
30/03: Netherlands 7-1 Malta

Group J

16/03: Belgium 3-4 France
16/03: Armenia 4-4 Czech Republic
16/03: Cyprus 0-4 Croatia
16/03: Belgium 7-3 Armenia
16/03: France 7-0 Cyprus
16/03: Czech Republic 2-3 Croatia
16/03: Belgium 3-3 Cyprus
16/03: France 11-0 Czech Republic
16/03: Armenia 4-6 Croatia
16/03: Belgium 4-0 Czech Republic
16/03: France 6-1 Croatia
16/03: Armenia 5-1 Cyprus
16/03: Belgium 1-2 Croatia
16/03: France 8-2 Armenia
16/03: Cyprus 3-6 Czech Republic
30/03: France 8-4 Belgium
30/03: Czech Republic 3-5 Armenia
30/03: Croatia 8-1 Cyprus
30/03: Armenia 6-3 Belgium
30/03: Cyprus 0-6 France
30/03: Croatia 6-2 Czech Republic
30/03: Cyprus 1-9 Belgium
30/03: Czech Republic 0-7 France
30/03: Croatia 9-3 Armenia
30/03: Czech Republic 1-6 Belgium
30/03: Croatia 2-8 France
30/03: Cyprus 2-8 Armenia
30/03: Croatia 5-3 Belgium
30/03: Armenia 3-9 France
30/03: Czech Republic 2-3 Cyprus

Foto FB eEURO

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.