Iskrica i NAŠK idu u konačan boj za trofej pobjednika Kupa NS Našice

Odigrano je i polufinale Kupa NS Našice za sezonu 22/23, a nakon odličnih susreta dobili smo i ekipe koje će igrati za trofej pobjednika. Nogometaši Iskrice i NAŠK-a će 12.04.2023. u Našicama igrati za naslov.

Nogometaši Iskrice su u polufinalu igrali u gostima kod neugodnog Omladinca u Vukojevcima te su preokretom slavili 1:2. Domaće nogometaše je u vodstvo doveo Matej Milković u 48. minuti, a preokret Iskrici donijeli su Eduard Budim u 58. te Matko Runje u 61. minuti.

Nešto sigurniji susret odigrao je NAŠK, a koji je na domaćem terenu svladao Đurđenovac 3:1. Marin Pavlović doveo je Našičane u vodstvo pogotkom već u 7. minuti. Izjednačenje gostima donio je Robert Marić u 27. minuti, a do kraja susreta NAŠK je uspio razbiti otpor Đurđenovca. Prvo je Marin Vučemilović donio novo vodstvo domaćinima, a konačnu pobjedu i plasman u finale potvrdio je Antonio Kuš u 76. minuti.