Imamo 9 kandidata za najboljeg u 16. kolu 3. HNL Istok

Nastavljamo s izborom najboljeg igrača 3. HNL kolo po kolo, na redu je netom završeno 16. u kojem nismo imali promjena na prvenstvenoj ljestvici, trojka na vrhu je upisala pobjede, ekipe na začelju uglavnom remizirale, a sada je na Vama da odlučite hoće li biti većih promjena u ukupnom poretku utrke za sportalovu Žutu majicu, ovo su kandidati:

Josip Padrić – kapetan je odigrao izvrsnu utakmicu, borio se, dirigirao igrom Slavonca, zabio za 2:0 vodstvo protiv Slavije, no na kraju sve to je bilo dovoljno samo za bod u derbiju začelja.

Tomislav Bošković – stari majstor igra kao u najboljim danima, dirigirao je obranom Đakova u Čepinu, ostavili su protivnika na jednoj šansi u 90 minuta, kako ni to nije završilo golom epitet igrača utakmice potpuno zasluženo ide na njegovu adresu.

Dino Bognar – prošlotjedni pobjednik ponovno je odigrao izvrsnu utakmicu, ako mu glasači budu jednako raspoloženi eto Slavonijinog junaka u samom vrhu našeg izbora. Na teškom gostovanju kod Vuteksa Dino je dva puta pogađao s bijele točke pa se Slavonija kući vratila s velika tri boda.

Matko Kasač – Darda se osladila vrijednim bodom u Našicama a centralni veznjak baranjskog trećeligaša odradio je veliki posao u sredini terena, prekinuo brojne domaće napade, stigao i pripomoći u napadu i bio najzaslužniji za pozitivan ishod ovog gostovanja za svoju momčad.

Jakov Biljan – već činjenica da ga protivnički trener targetira kao onog koga se prvog mora zaustaviti dovoljno govori o njegovim partijama, bez obzira što su nogometaši Graničara dobro radili svoj posao, Vukovarov mozak je ponovno bio izvrstan tokom svih 90 minuta.

Stipe Vrdoljak – Zrinski je nastavio sa sjajnim rezultatima, igra ovaj put i nije bila sjajna, posebice ne u prvom poluvremenu kada je Oriolik imao velikih 2:0, no u nastavku zahvaljujući i sjajnoj igri Vrdoljaka došli su do preokreta i velika 3 boda.

Luka Đaković – sa 22 godine već je među iskusnijima u redovima Sloge, pokazao je to i u županijskom derbiju protiv Marsonije u kojem je njegova Sloga osvojila bod u utakmici bez golova, a on sve svoje zadatke odradio na najbolji mogući način.

Filip Radovanović – treba li uopće išta komentirati nakon što napadač zabije 4 komada na jednoj utakmici? Pa možemo samo dodati da je Fićo velikim trudom potpuno zaslužio ovakvu nagradu, a u Kutjevu je zaista pokazao pravi napadački instikt, Šukerovski se ovaj mladić zna naći na pravom mjestu u pravo vrijeme.

David Janović – Sjajna partija u domaćoj pobjedi Bedema nad Omladincem. Gol, pa asistencija pa novi gol. Možda bi treneru bilo pametno malo češće ga “provocirati”, očigledno pali kod mladog nogometaša trećeligaša iz Ivankova.