II ŽNL Vukovar: Rusin bolji u derbiju kola, Dunav najuvjerljiviji
Samo tri kola ostalo je u 2. ŽNL Vukovar, a jako zanimljivo bit će u završnici. Rusin je uvjerljivom pobjedom u derbiju protiv Radničkog napravio veliki korak prema naslovu, dok je Dunav sigurnom pobjedom nad Petrovcima ostao u utrci. Uvjerljivi su bili i Mohovo, Mladost te Hajduk iz Bapske.
Rusin je u derbiju kola još jednom pokazao snagu i po drugi put ove sezone svladao Radnički. Kao i u prvom međusobnom susretu, rezultat je više podsjećao na teniski nego nogometni. Odlično je krenulo za Radnički koji je nakon samo jedne minute imao prednost golom Samuela Sancheza. Rani pogodak nije poremetio nogometaše Rusina pa su Davor Kujundžija i Marin Mitrović preokrenuli rezultat u korist gostiju. Ipak, Boris Finta vratio je rezultat u egal, ali je Dalibor Lajko uspio osigurati prednost Rusinu na poluvremenu. U drugom dijelu susreta gosti su preuzeli kontrolu nad utakmicom, a Danijel Kuzmanović i Krunoslav Šarčević potvrdili su veliku pobjedu kojom su gosti napravili važan korak prema naslovu prvaka.
Petrovci su u Sotin došli sa svega desetoricom igrača, ali Dunav prema tome nije imao milosti. Devet puta je gostujući vratar morao vaditi loptu iz svoje mreže. Marko Pest-Mundvajl iskoristio je laganog protivnika da popravi svoju krvnu sliku pa se s nova četiri pogotka odvojio na listi najboljih strijelaca. Dva gola dodao je Ivan Ujaković, dok su Stjepan Dekanić i Denis Omeragić zabili po jedan.
Raspoloženo je bilo i Mohovo koje je na svom terenu postiglo čak osam pogodaka protiv Sloge. Već od starta utakmice sve je krenulo u smjeru domaćina. Stefan Mičić načeo je protivnika, a onda su Miloš Jovanović i Ante Radić nastavili posao. U drugom dijelu Jovanović je ponovno izrešetao protivnika i još dva puta se upisao u strijelce, a Stefan Mičić i Miloš Lovrić dodali su po jedan pogodak za uvjerljivu pobjedu domaćina.
U derbiju dva Hajduka domaćin iz Bapske nije imao težak zadatak. Gosti iz Tovarnika došli su na utakmicu sa devetoricom hrabrih pa je Danylo Hai već u prvoj minuti zabio za prednost domaćina. U nastavku su Marko Foro i Dominik Gajdašić povećali prednost Hajduka iz Bapske, a onda je uslijed ozljeda gostiju utakmica ranije prekinuta.
Svinjarevci su se iz Vukovara vratili s tri pogotka i nova tri boda. Zlatko Livaja rano je doveo goste u vodstvo, Mirno Veselčić povećao prednost, a konačnih 0:3 postavio je Alen Bošnjak sredinom drugog dijela.